Meuterer - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Adlung-Spiele
Autoři: Marcel-André Casasola Merkle
Rok vydání: 2000
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

klato

info

pokiaľ má niekto skúsenosti s touto hrou poteší ma s jej hodnotením
27.12.2008 14:51:16

Stepan

poděkování
Moc děkuji za překlad pravidel. Už už jsem si myslel, že to kvůli angličtině vzdám. Ještě jednou díky.
PS: Vaše stránky navštěvuji pravidelně. Dá se zde najít mnoho zajímavého. Přesto bych preferoval spojení webů, které se věnují deskovým hrám. Vytvořil by se takový malý český boardgamegeek.

2.1.2009 20:00:43

Meuterer
Nedávno jsem tady založil vlákno týkající se her s námořnickou tematikou. A protože na Blackbearda ještě neexistuje překlad pravidel (ale jsem zvědavý na info od Syda, který si ho zrovna pořídil, pokud se tedy nepletu) upoutal mou pozornost (hlavně cenou) Meuterer a tak jsem si ho pořídil a dobře jsem udělal. Mě osobně to hodně baví, jen škoda, že se nedá hrát ve dvou, ve třech je to v pohodě, ale ve 4 nejlepší. Jen mě nebaví při hraní něco zapisovat, tak jsem si dodal ke hře žetonky a body si rozdělujeme takto.
Po Puerto Ricu je to moje další hra v němčině a jak ji nesnáším tak takové Karge Zunge má něco do sebe :-)Stejně jako nezapomenutelný výraz z PR zückermühle
Ale opět jsem si tuto hru mohl pořídit jen díky přeloženým pravidlům, tak tedy díky, díky a ještě jednou díky!

14.4.2009 21:33:41

počítadlo bodov
http://www.boardgamegeek.com/image/434880?size=medium

14.4.2009 22:24:54

počítadlo
Klato
Díky za info, počítadlo vyrobeno, vypadá to dobře.

15.4.2009 06:38:05

mála skvelá hra
je zbytočné komentovať ozaj jedna neuveriteľne vydarená hra. citadelu som mal rád do teraz a na jej miesto práve zasadol meuterer.

17.9.2009 13:48:41

Tak dneska dorazila...
na uloženku. Možná ji hned zítra vyzkoušíme. Díky Klato za ten odkaz na počítadlo. Vypadá super.

9.11.2015 09:57:41

Vybíráme z Bazaru

EOS Island of Angels Deluxe + Deluxe Expansion KS
EOS Island of Angels Deluxe + Deluxe Expansion KS
Akt. cena: 1890 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas