Městečka na dlani

xxxxxxxxoo hodnoceno 112x (Seznam vlastníků)

Městečka na dlani - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost, Abstraktní
Herní kategorie: budovatelská, logická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Alderac Entertainment Group
All In Games
Autoři: Peter McPherson
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

česká lokalizace


Nevíte, zda je v plánu i česká lokalizace?
13.8.2019 17:08:31

též by mne zajímalo!
Nevíte to někdo?

27.12.2019 22:46:52

Ano!
Bude česky od Rexher :)

1.3.2020 11:03:25

Určitě je to dobře
Tiny Towns je hodně pěkná abstraktní hra, kterou do 10 minut vysvětlíte komukoliv a kterou si v pohodě zahrají i absolutní nehráči, protože je hra zaujme tématem budování městečka. Přestože je pravidlově jednoduchá, tak hrát jí dobře a nahrát nějaké vyšší skóre je solidní výzvou i pro "hardcore" hráče. Navíc hra dobře funguje v jakémkoliv množství hráčů a má i příjemnou herní dobu kolem 30 minut, protože všichni hrají najednou. Prostě výborná hra.

Akorát mě štve, že jsem si jí koncem loňského roku pořídil v angličtině.

1.3.2020 15:01:20

MR
V tom popisu se úplně shodneme, to je to, co se nám na tom líbí. My jsme o hře věděli dlouho, prakticky od prototypu a moc se nám líbila, nicméně problémem byla dlouho cena. Teď se to podařilo odblokovat, aby to na obchodech bylo kolem tisícovky, což nám s ohledem na materiál přijde adekvátní...

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

1.3.2020 17:53:43

Kdy bude ?

Nevíte někdo, kdy Rex plánuje zahájení prodeje ? Děkuji

10.6.2020 11:00:47

Angličtina
Taky máme v angličtině a musím potvrdit, že to je super. Třeba by se REXíci nechali ukecat a poslali by karty v češtině, i když děti už je u nás v kroužku mají naučené nazpaměť.

10.6.2020 14:12:09

CZ verze
Čekáme, že nám dorazí cca konecm srpna/září. Až to budeme vědět přesněji, klasicky rozjedeme předobjednávky...


Dungeon Master v REXhry a Planetaher.cz

11.6.2020 09:40:32

CZ verze
Tak co klucí, jak to vypadá?

13.10.2020 20:44:55

Domek
Mělo by to snad spolu s Břinkama zítra dorazit k nám na sklad a budeme rozesílat do obchodů ;)

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

13.10.2020 22:26:58

Aneken
Díky, skvělá zpráva!

14.10.2020 19:46:54

Četl jsem si hodnocení a zaujaly mě nejnižší tři, v nichž se píše, že tato hra je nasírací, ve dvou nezábavná a dá se v ní snadno sledovat a blokovat soupeř.

Tak proč nahrajete variantu starosta? Přímo v pravidlech je uvedená, takže je to i oficiální varianta. Sice tak přijdete o veškerou interakci mezi hráči, ale na druhou stranu v této variantě hraje každý sám za sebe, takže si stavíte své městečko a veškeré chyby můžeš vyčítat jen sami sobě. Podle mě je to lepší varianta, než ta popsaná v pravidlech a já Městečka už jinak nehraju.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

22.12.2020 07:00:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Project L Collector's KS All-in Edition + playmat
Project L Collector's KS All-in Edition + playmat
Akt. cena: 3000 Kč
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas