Městečka na dlani

xxxxxxxxoo hodnoceno 111x (Seznam vlastníků)

Městečka na dlani - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost, Abstraktní
Herní kategorie: budovatelská, logická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Alderac Entertainment Group
Autoři: Peter McPherson
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

195

Budovy - pravidla

V prvním případě bych chtěl říct že je to pěkná hra s hezkou grafikou, jednoduchou hratelností ale i se člověk u toho zapotí. Mrzí mě jenom že trvá strašně dlouho dlouho než člověk pochopí jednotlivé budovy a jak fungují a někdy ani není schopen vyčíst z pravidel jak vlastně fungují. jak to máte vy ostatní? děkuji za komenty.
PS vřele doporučuji všem hráčům.
20.1.2021 22:28:37

PJ

195
Je to pěkná hra, i když jedním dechem dodávám, že se nám k Vánocům sešly i lepší. Osobně nemám rád, když mě nějaká hra svazuje a nemám nad ní moc kontrolu, a tady je toho na mé gusto trochu moc. Všem hráčům bych tuhle hru tedy rozhodně nedoporučil, neb jsou tam mechanismy, které skutečně nemusí každému sedět.

Stran efektů budov nemám problém pochopit funkci a až na několik skutečně velice drobných nejasností považuji popis v pravidlech za dostatečný.

21.1.2021 10:10:55

Karta banka
Mohli byste mi prosím tedy někdo vysvětlit, jak se má hrát budova banka? :-) Postavím ji, umístím na ni třeba cihlu a po zbytek hry ji nesmím vyvolat? Nebo to mohu nějak vyměnit, či použít? A pokud někdo jiný vyvolá cihlu, mohu si ji vzít? Díky za rady :-)

1.2.2021 17:58:22

enj

Re: Karta banka
Banka funguje jednoduše - po postavení na ní umístíte vámi vybraný libovolný materiál. Ten pak do konce hry nemůžete zavolat, když jste stavební mistr. Samozřejmě daný materiál můžete používat, když jej vyberou ostatní hráči.

25.2.2021 11:02:10

Vybíráme z Bazaru

Great Wall Playmat
Great Wall Playmat
Akt. cena: 990 Kč
Končí za: 9 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas