Merchants & Marauders

xxxxxxxxxo hodnoceno 47x (Seznam vlastníků)

Merchants & Marauders - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Piráti
Herní kategorie: desková hra, ekonomická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Z-Man Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidla

Ha pravidla jsou venku :)

http://www.bloodlinegames.com/MMrulesEN.pdf

Připomíná mi to čím dál víc starou PC hru Port Royale :D
19.8.2010 12:48:12

rbx

Seils
me se ta hra moc libi, stale hledam nejakou strategickou piratskou hru a Pirate's Cove mi prijde prilis jednoduchy a Blackbeard naopak prilis slozity a dlouhy. Jsem zvedav, zda nebudu zklaman.

19.8.2010 13:00:43

Port Royal
Pšššt, hlavně aby to nezjistil speedy, protože ten teď Port Royal paří na PC a aby to nedopadlo jako se Starcraftama :)
I když pořádná pirátovka by se líbila i mně....

19.8.2010 13:13:07

Voloda

tak a kdy to bude v čr?
tohle asi chcu :D

19.8.2010 22:05:33

Wishlist
Po ohlasech z Essenu a nakouknutí do pravidel je to jasný :-)

25.10.2010 07:45:35

ceska pravidla
Prosim, nema nekdo ceska pravida hry? klidne jen nejaky poznamky svoje... louskam ty anglicka pravidla, ale prece jen cesky je cesky a mam obavu, ze mi unikaji nektery souvislosti :(

EDIT:
Takze, zacal jsem vcera pracovat na prekladu navodu, touto dobou mam tak 90% a kdyz zbude cas, vrhnu se i na preklad karet ...

23.2.2011 08:56:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Fano
Pokud by se ti podařil i překlad karet, bylo by to super. Ty texty na kartách událostí jsou už většího rozsahu než dober, vyměň, zahraj apod.

4.3.2011 09:10:32

panzer
Pokusim se, preklad mam uz hotovej, ted jeste se snazim ho nakomponovat do origo obrazku ... takze behem vikendu predpokladam, ze bude finalni verze pravidel a pak se kouknu na ty karty :)

4.3.2011 13:23:49

Lov NPC
Zajímalo by mě jak je to s lovem NPC kapitánů,pokud jako já Hráč-pirát jsem v přístavu a NPC je na sousední Mořské-zoně a dostane povel k pohybu, jestli se přesune do Mořské zony mého přístavu, nebo pokud já jsem v přístavu a on ve stejné Mořské zoně přístavu, jestli po povelu pohnout se zůstane stát a čeká na mé vyplutí.

16.2.2012 12:45:41

re
Nepamatuju se přesně, dlouho jsem to nehrál, ale jsem si téměř jistý, že NPC se nepohne do přístavu, ale vyčkává v mořské oblasti...

16.2.2012 13:54:22

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač Starý Svět - MOUNTED EREDIN
Zaklínač Starý Svět - MOUNTED EREDIN
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 16 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas