Memoir '44: Equipment Pack

xxxxxxxxxx hodnoceno 2x (Seznam vlastníků)

Memoir '44: Equipment Pack - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Memoir '44
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná
Čeština: undefined
Vydavatelé: Days of Wonder
Autoři: Richard Borg
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

.
30.10.2012 22:27:07

Je to k něčemu nebo jen žďímání peněz?
Přidává toto rozšíření něco nového do hry nebo to je jen hromada figurek k už vydaným pravidlům?

30.10.2012 22:28:28

Dojmy
Jsou to jenom figurky ,aby hrac nemusel používat zetony + scenare

16.1.2015 17:09:09

Má to cenu v případě vlastnictví jen základní hry?

5.11.2022 15:55:23

@Drussbarb NE :-) v podstatě snad vůbec nic nevyužiješ. Pokud máš jen základ, zvaž spíš nějakou expanzi přidávající novou rasu.

5.11.2022 18:13:04

@Korenar 

Syn bude mít 6 let, tak jsem vzal základ na Vánoce, dokud je k dostání.. Z minulosti jsem získal dojem, že zrovna equipment pack byl rarita, která se nedala sehnat, ale nakonec asi zkusíme jen základ a pak se uvidí, co bude…

 

5.11.2022 18:22:10 | Upraveno autorem (porovnej)

@Drussbarb je to jak píšeš, bylo to nesehnatelná rarita a počítej, že do budoucna se to stane nesehnatelná rarita znovu. Ale smysl ji mít nastává až ve chvíli, kdy máš alespoň všechny základní hlavní expanze. 

Toto si musíš promyslet, protože se synem 6 let budete hrát základ a kartičky jen bez textu. Užijete si mnoho zábavy a uvidíš, jak to baví tebe. Není to snadné rozhodnutí do takto jednoduché hry nasypat vyšší tisíce pro všechny expanze.

Pokud máš peníze nazbyt, tak Equipment je něco, co se ti neztratí a svou hodnotu si to udrží, ale osobně bych tě to nedoporučil. Přinejmenším si v klidu vyzkoušejte základ. Samotného mě to překvapilo, jak zábavná hra to je :-) 

5.11.2022 19:55:07 | Upraveno autorem (porovnej)

@Korenar 

Díky za rozbor! V minulosti jsem měl první edici #BattleLore, pamatuju si, že hra mě sice bavila, ale neměl jsem ji s kým hrát, tak šla z domu. Často jsem si na ni vzpomněl a vida, nakonec se vrátí v jiném kabátě. Ty děti nakonec k něčemu budou :)

6.11.2022 08:05:35

@Drussbarb tak co, hrajete?

Mesice utekli a mam.doma.taky 6leteho syna a tak jsme vytahli Memoir 44. Vyndal jsem jen takticke karty a jinak hra zustala v plne hratelnosti.

Syn je uplne nadseny, takze rovnou jsme hrali 3 hry a hned druhy den od rana dalsi 4 bitvy. Syn je nadseny, tak jsem rad, ze mam kam sahnout a postupne si vyndame expanze a vyzkousime vsechno. 

13.5.2023 14:58:55

@Korenar

Ještě jsme nehráli, zbývá dobarvit posledních 28 sovětských pěšáků a všechno nalakovat. Nějak se do toho dokončení musím nutit. Až to bude, asi tu poprvé nahraju nějaké obrázky…

Pak se uvidí, syn každopádně vypadá natěšeně :)

13.5.2023 21:54:46

@Drussbarb Počkej….ty barvíš dřív, než zjistíš, zda bude hra bavit? :-)

Já dneska začal barvit a mam hotovou US pěchotu :-)

15.5.2023 01:49:42

@Korenar 

Jo, hraju all in :) 

A možná barvím až moc poctivě, jedna sada 7 pěchot mi vezme 3+ hodiny, možná jsem neměl dělat dvě vrstvy, ale už to nějak vydržím

15.5.2023 06:56:55

@Drussbarb jakoze vsechnu pechotu ze vsech expanzi za 3+hod?

Tak to je mazec….ja vcera delal 4 hodiny jen US pechotu

15.5.2023 09:31:23

@Korenar

Ehm, ty tři hodiny mi trvá, než nabarvím 7 pěšáků. Američani mě bavili. Němci už ne. A sověty už nesnáším :)

Ostatní věci jsou rychlejší, tam jsem to drhnul dry brushem, ale namokro jsem si s tím chtěl vyhrát :)

15.5.2023 09:46:48 | Upraveno autorem (porovnej)

@Drussbarb OU……7 mini pěšáků 3 hodiny? Tak to je masakr…to pak pošli foto :-)

15.5.2023 11:04:07

@Korenar 

Nikdy jsem nemaloval a čím víc toho mám za sebou, tím jsem pomalejší, každopádně až bude hotovo, mám v plánu své dobrodružství ukončit fotoprůvodcem, kde budou i použité barvy, ať tu poprvé taky něco přispěju. Snad se bude líbit, ale obavám se, že můj způsob je ohromně neefektivní :)

15.5.2023 11:43:05

Vybíráme z Bazaru

Válka v Říši divů CZ + kapsle na žetony
Válka v Říši divů CZ + kapsle na žetony
Akt. cena: 2090 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas