Memoir '44: Campaign Book, Volume 1

Memoir '44: Campaign Book, Volume 1 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Memoir '44
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Days of Wonder
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Campaign Book Volume 1 je rozšířením pro hru Memoir '44. Do hry přináší 51 nových scénářů a pokročilá pravidla pro tažení (těch je v knize celkem 12). Pravidla pro tažení zahrnují tři operační prostory: Bitvu o Normandii 1944, Bleskovou válku na západě 1940 a Operaci Barbarossa na ruské frontě 1941. Scénáře v těchto taženích mohou hráči hrát postupně za sebou a výsledek předchozího scénáře se pak projeví v dalším.

Fyzická verze obsahuje jedno plato žetonů (4 kombinované odznaky Brandenburských commandos/oslabených jednotek/minometů/protitankových zbraní, 23 žetonů rezervních jednotek pro kampaně, 4 žetony leteckých misí, 3 žetony dýmu, 5 kombinovaných žetonů záseků/výsadkových člunů) a 9 souhrnných karet (speciální zbraně, výsadkáři...). S PDF verzí si kupující stáhne tyto žetony ve formě obrázků pro vlastní tisk. Speciální karty se v této verzi bohužel nenachází.

Potřebná rozšíření:

Toto rozšíření je již dlouhou dobu mimo tisk a dá se koupit jenom PDF verze knihy (ze stránek Days of Wonder).

Pokud mají hráči přístup i ke dlouhodobě nedostupnému rozšíření Memoir '44: Air Pack, mohou v mnoha scénářích z této knihy využít volitelná pravidla pro vzdušné jednotky. Také se mohou hodit přehledové kartičky pro terén, jednotky, zbraně atd., ale i pokud Air Pack nemáte, naleznete tyto přehledové kartičky v databázi na stránkách Days of Wonger.

Autor: Joe

Vybíráme z aukcí

Resident evil 1 RETRO Pack
Akt. cena: 333 Kč
Končí za: 9 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas