Memoir '44 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Days of Wonder
Edge Entertainment
Autoři: Richard Borg
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

On-line

Někde jsem četl, že firma Days of Wonder připravuje na svých stránkách hru Memoir´44 on-line. Netušíte, zda je to pravda a kdy bude možno si tuto hru zahrát?
9.9.2009 17:02:16

online
Nevzpomínáš si, kde jsi o tom četl? Možnost online hry by byla super, ale já na žádnou takovou informaci nenarazil.

9.9.2009 17:34:45

tak beru zpět
Zrovna si prohlížím oficiální FAQ ke hře a je tam v jednom místě otázka pro ředitele Days Of Wonders "pro odlehčení":

Q: Do you get a chance to play Memoir '44 very often?
A: Not nearly enough, though that's beginning to change with the computer version that's cooking in our labs...

Tak to vypadá hodně dobře. :)

9.9.2009 17:41:38

online
Myslím, že to bylo napsané na poslední straně pravidel ke hře Smallworld: "On-line playing comming soon!" nebo něco v tom smyslu:) ale hru mám už déle, tak mě zajímalo, jeslti s tím DoW pohli.

9.9.2009 18:03:07

onine
tak jsem se vcera dival na brummbarovi stranky (brummbar44.com) a pise tam o online beta testingu, tak snad se brzy dockame...

31.7.2010 13:36:55

online
ve foru http://www.daysofwonder.com/en/thread/?frm_id=71 je samostatne tema k online verzi.

6.8.2010 11:41:03

online k testovani
http://www.daysofwonder.com/memoir44-online/en/

20.11.2010 14:10:56

online
Hrál jsem to a jsem zatím velmi nadšen.

22.11.2010 13:51:14

online
saaakra, jdu na to :D

22.11.2010 18:10:11

Klopik
Když jinak nedáš ;-) .
Přesvědčil jsi mě a stáhnul jsem si to, nainstaloval a snad se dnes večer dostanu k vyzkoušení :-) .
Pochopil jsem, že hraji za kredity, které mám (100) a až dojdou, tak se kredity kupují?

22.11.2010 18:11:43

online
tak jsem zkusil online verzi a musím říct, že je to bomba. Hrál jsem 2 partie, a když jsem prohrál, rozhodně doporučuji. Na začátku dostanete 100 bodů, za které pak hrajete. Akorát nevím, jestli si je budu muset dokoupit, až dojdou, nebo jestli se vyhrávají třeba za vítězství. Každopádně je tam odkaz kde se dají koupit, 200 bodů za 8 doláčů.

22.11.2010 19:04:42

Thomassi
jen info k tomu platidlu
http://www.daysofwonder.com/memoir44-online/en/gold-ingots/

22.11.2010 19:32:26

je to fakt dobrý
Tak to od neděle taky pařím a i když nejsem příznivcem deskových her na PC, tak tohle se jim fakt povedlo. Samozřejmě deskovka je deskovka, ale tohle to je přinejmenším perfektní trénink. Chytlo mě to tak, že mám odehraných již cca 13 partií. Bohužel zlato klesá, ale dá se ovlivnit výběrem scénářů, kde pokud si vybírám slabší stranu nebo místo elitních jednotek nepohrdnu obyčejnými, tak to stojí méně.

23.11.2010 09:58:53 | Upraveno autorem (porovnej)

Aldomoro
ja uz jsem toho taky hromadu odehral, celkem jsem ochotny jim za zalto zaplatit ale az to nebude beta

23.11.2010 14:30:09

On-line
zase jsem hral par her, sice je tam nekolik neprijemnych bugu ale jinak parada. A vyborna komunita, vsichni pratelksky, doufam ze to tak zustane. Vyborne jsou statistiky, kdyz jsem treba mel trefu dvou tanku z 36 kostek :D. Apodbne veci. Cim dal tim vic se mi Memoir libi, i kdyz jsou strany vetsinou nevyrovnane (samozrejmne pak stridame strany), tak casto jsmne hrali dost tesne hry.

23.11.2010 16:47:34

online
Já taky, potom co jsem to rozchodil, hraju pořád :-). Falco - ještě ten Tannhauser se naučit a hrát online a budu happy .....

23.11.2010 20:36:08

Zlaťáky
Jen jsem se dnes letmo podíval na program. Chápu to správně, že lze hrát buď hru přes net s hráčem, nebo lokálně proti počítači, ale zlaťáky odečítají oba druhy her?

24.11.2010 12:01:20

platba
...hra se mi líbí na netu a chtěl bych si přikoupit další hraní, ale jde asi zaplatit jen platbou s karty, převodem z účtu asi ne, je to tak, že?

24.11.2010 15:29:34

Klopik
a myslim ze paypal berou no, prevodem na ucet je vetsinou dost opruz, musis to nejak slozite kontrolovat a je to do tri dnu. Jinak vysla uz nova beta :), snad budou fungovat sandbagy.

ondras28
jo vsechno za zlataky
s pocitacem jeden zlatak, s hracem 2 zlataky. Pak priplacis za bonusy co jsou pro strany ve scenarich, jako elitni jednotky, nebo specialni efekt (jako treba kdyz v jedne mape obsadis dva hexy mesta tak automaticky vyhravas), cca 2-3 penizky za efekt. Za vitezne body na jednotlivych lokacich jako mosty a mesta se neplati navic. Co jsem se s lidmi bavil tak casto si neberou elitni jednotky, coz je zajimave protoze vyrovnava mapy, jinak kdyz se podivate na statistiky vyher, tak je vcelku zajimave ze vyhry Spojencu vs Osa toci kolem 50%

24.11.2010 22:33:38

Bugy
Vcera jsem dal uz v nove bete ctyri hry. Bohuzel dve z nich skoncily zasekem, kdy mel souper provest Battle posledni vybranou jednotkou, ale to samozrejme neslo. Neprisel jsem zatim na to, jestli se to da vyresit. Odejit a prijit do mistnosti nepomaha. Nekde jsem cetl, ze by mohl zabrat alt+tab, tam a zase zpet. No doufejme, ze brzy prijde treti beta:-P

Jinak by bylo pekne, kdyby zlataky sly nejakym zpusobem vydelavat vyhrami. Jinak provedeni se mi moc libi. Nektere hry treba na BBW jsou v elektronicke verzi neprehledne. Memoir vsak prisel s vernym zpracovanim. Drag and drop system hrani karet a posouvani figurek pridava na autenticnosti.

Otazkou je, co udelam, az utratim pocatecni kapital:D:D:D

25.11.2010 10:01:55

bugy a kapitál
Taky jsem včera stáhnul 2. verzi a bugy jsou úplně šílený, několikrát jsem musel ukončit hru a ty co jsem dohrál taky nebyly bez problémů. Jinak zůstatek kapitálu mám něco přes 50 zlaťáků a cítím se již docela vyhraný v těch základních scénářích, takže po utracení s tím asi nebudu mít problém to ukončit.

25.11.2010 10:37:42

hotfix 12
We found the cause of the problem that has been bothering many players since the first Open Beta version! When clicking a bit too fast on targets during the Battle Phase, it was possible to end up being completely stuck. This would happen especially while an animation was still playing.
...
...
We finally found the reason this morning, and decided to push a "hot fix" release. Please make sure you download and install the upgrade for a smoother experience.

25.11.2010 14:39:57

zlaťáky
tak se zlaťákama přece není problém. Až dojdou tak se jen založí nová registrace na DoW na nový email a další kilo je doma. Já už takto vystřílel 300 zlaťáků. A jsem taky nabažen. uvidím jestli tam pošlu těch 30 USD na ty rozšíření s Air packem velký bitevní plány a ták. Myslím źe ale za 600 stovek s 1000 zlaťáků se to dá. že to člověk jen tak nevystřílí. Moźná je zajímavý i za téch 60 USD.

25.11.2010 16:24:47 | Upraveno autorem (porovnej)

online kredit

6.12.2010 22:31:12 | Upraveno autorem (porovnej)

online hrani
Ahoj,
nainstaloval jsem si program na kompl a kdyz ho spustim a dam bud tutorial nebo play, tak se nic nedeje. Nemate nekdo nejakej patch ?

9.6.2011 08:52:00

Vybíráme z Bazaru

Descent CZ + Labyrint zkázy
Descent CZ + Labyrint zkázy
Akt. cena: 1900 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas