Memoir '44 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Days of Wonder
Edge Entertainment
Autoři: Richard Borg
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Memoir 44 zdarma -online na PC Jak nato ?

Dnes vyšla plná verze této stolní hry na PC. Podle traileru obsahuje všechny expansiony z deskové hry.
Hru nabízí digitální distributor Steam od firmy Valve.
Abyste si hru mohli zahrát potřebujete klienta "Steam" ten naleznete zde (http://store.steampowered.com/) vpravo dole.

Stáhněte a nainstalujte si client ( je v češtině) , zaregistrujte si ůčet a přihlašte se . K dispozici máte okna Store (obchod) a Library (knihovna her). V knihovně žádne hry zatím nemáte.

Jděte do store a v horním menu klikněte genres (žánry) a vyberte položku free to play (zdarma).
Tady už jen kliknete na kartu memoir 44 a dáte install game .
Mimo memoir si tu můžete stáhnout zdarma nebo zakoupit i jiné hry. Nejzajímavější zdarma je asi Team fortress 2
13.10.2011 09:39:41

Tak "jak nato přes steam"
Minimálně na steamu dnes vyšla pokud jak jsem se teď dočetl níže tak na dow už je nebo jen beta ?

13.10.2011 09:43:01

Kubos
No tak to vypadá, jako že asi začnu hrát Memoir :), screeny a video ze hry vypadá skvěle. A když už ten Steam mám, tak proč to nevyužít.

13.10.2011 09:49:29

Tangram
Přesně tak. Jen co přijdu z práce, tak jdu na to;) Do toho ještě HoMaM 6, kdo to má stíhat hrát?:)

13.10.2011 10:45:58

Kubos
Na DoW je už sakramenstsky dlouho, ale hrálo se tam za nějaké poukázky, nebo body, takže zas až tak free to nebylo. Trochu se obávám, že ono to na steamu je sice free to play, ale že to po chvíli dopadne nějak podobně a člověk si bude muset kupovat povolení hrát.Stejně jako u všech free her. (Mimochodem jsem o tom psal už včera do sekce elektronické verze her - nevím, proč mě nenapadlo napsat to sem :D )

EDIT: Díky Drollovi za upřesnění. Viz výše.

13.10.2011 13:43:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Zdarma
Je to ta stejná verze, co je na Days of wonder webu a na tom Steamu je uvedeno:
"Free-to-try download, affordable pay-to-play model using your Steam Wallet once you run out of Free Gold Ingots"

13.10.2011 14:04:48

hraní
Takže z 50 cihliček už mám jenom 41, odehrán tutorial a 4 mise. A znovu sem si uvědomil, že to vůbec není špatná hra. Už sem to chtěl prodat a teď zase nevím, jestli si ten Memoir přece jenom nenechám :).

13.10.2011 19:07:52

Tangram
Já už mám dávno prohraný kredit dokonce i co jsem dokupoval :-)

13.10.2011 20:39:30

Sorry
Jo už tam přidali "Try for free" no první den to tam nebylo :-(

16.10.2011 21:17:43

Free
Tak zatím jsou tam 2 scénáře, které jdou hrát zdarma, ale ohraje se to celkem rychle :).

Ostatní scénáře jsou placené 2 nebo 3 koruny za hru ...

16.10.2011 21:32:45

memoir on-line
Nehraje to ještě někdo on-line přes stránky Days of Wonder? Po dohodě bych dal ňákou partičku.

20.9.2013 12:44:41

pol

memoir 44 online
Kámoš hraje Memoir každý den zadara přes stránky Days of Wonder tak, že si furt zakládá nové a nové e-mailové účty. Má stejnou přezdívku jenom mění čísla, takže ho hráči znají a někteří ho hrozně fakují že si nekupuje kredity když oni do toho vrazili tolik, aby jim to přídávalo hodnosti. Kdyby to platil, je tak 10 litrů v mínusu ale je z něj minimálně polní maršál :))

29.10.2013 09:50:19

Vybíráme z Bazaru

Quarriors! (AJ)
Quarriors! (AJ)
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 21 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas