Memoir '44 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Days of Wonder
Edge Entertainment
Autoři: Richard Borg
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jumbo

Hledam spoluhrace

Ahoj,
dostal jsem hru Memoir '44 a celkem me tato hra bavi. Bohuzel, ale neznam moc podobnych nadcencu jako jsem ja (pritelkyne to hraje spise z litosti :-) ), a proto touto cestou hledam nejake kluby nebo skupinky lidi, se kteryma bych si to mohl obcas zahrat ..... Tak se kdyztak ozvete... {Jsem z Prahy}
31.1.2009 23:11:31

spoluhráč
Ahoj já mám podobný problém hraju pouze z klukem,na to že je mu 7 hru dobře pochopil a často se stane že ho hra v pulce přestane bavit a nedohrajem.Jsem taky z Prahy. Jestli by sis chtěl někdy zahrát se starým pardálem.Mám i plno jiných her podívej když tak do mého seznamu.

2.2.2009 10:03:00

thistle

spoluhrac
hladam spoluhraca z BA. miesto aj hru mam

2.2.2009 12:35:17

Jumbo

odpoved nejen kosibratrovi :-)
Ahoj,
diky za odpoved. Urcite si rad nekdy zahraji a kdyz se k nam jeste nekdo pripoji, tak i velke Overlord mapy. Mel bych spis cas nekdy o vikendu, ale nemam misto kde hrat. Posilam na sebe mail ZAMBOCHM@EMAIL.CZ at se muzeme konkretne domluvit. To klidne plati i pro dalsi zajemce.
Az mi budes (budete) psat, tak jen napiste do predmetu emailu MEMOIR 44.

2.2.2009 13:34:44

SIaron

Memoir
Jsem pro kazdou spatnost ... Kladno (nejake prostory mam)/Praha ... kdyz se postesti, sezenu i vic lodi a da se udelat overlord ... hral jsem v 6ti, a nekdy bych rad zkusil i v 8mi :-P Dalsi hry taky mozno, viz profil.

2.2.2009 15:50:37

...
To ma clovek z toho ze se neprihlasi :)

2.2.2009 15:51:11

thistle
estli je BA Blava tak tam este nejaky ten pol rok budem.... takze mozme zahrat! este som to /ani ToI/ nehral ale mrknu na pravidla a myslim, ze po par hrach to nebude zle /battlelore mi docela ide/. jak to teda vidis?

3.2.2009 09:05:20

Memoir 44
Tak super. Tento tyden nemuzu, protoze musim na moravu ... Ale pristi tyden od uterka si rad udelam jeden den cas. Navrhnete termin, klidne se prizpusobim... :-)

3.2.2009 13:20:27

spoluhráč
Kdyby jste mohl někdo ve všední den dopoledne dejte mě vědět.
Mám víc her viz. muj seznam.

3.2.2009 20:56:32

Jimilo

Neporozumění pravidlům
Zdravím všechny spolunadšence. Včera jsem si pořídil Memoir'44, dnes louskám pravidla a mám jeden dotaz: pokud jsem pochopil správně, tak pěchota má shodnou šanci zničit tank jako jiný tank (úspěch při tanku a granátu). Myslím si, že věrnější by byla varianta, kdy útok pěchoty proti tanku probíhá obdobně jako proti dělům (úspěch jen při granátu)... Co na to zkušenější? :-)

4.4.2009 13:00:31

BA hranie takmer kedykolvek :D
do letnych praznin som v BA, priestor sa snad najde, cas taktiez. piste mi na mail alebo na tel. vo stvrtok ale padim na moravu /cca na tyden. tesim sa na Memoir, TofI, BL a ine super hry.

4.4.2009 13:05:53

to Jimilo
Průměrná životnost tanku v opravdové bitvě: 4 minuty a méně.
:)

4.4.2009 14:02:48

hledám spoluhráče
Memoir jsem si koupil nedávno a dost mě zaujal ovšem nemám spoluhráče. Jsem z Prahy Modřan a k dispozici jsem ve všední dny

8.9.2009 16:03:46

Memoir '44
Tahle hra mi přišla zrovna včera a chystal jsem se tady nějakou podobnou akci v nejbližších dnech navrhnout. :) Jak na tom budu po začátku semestru časově zatím přesně nevím, ale po odehrání dnešní první hry jsem rozhodně pro každou špatnost, fakt se mi tahle hra líbí. Jsem sice z Třince, ale 99% akademického roku trávím v Praze (koleje v Tróji).

8.9.2009 17:15:33

to Jimilo
Tank muze strilet na pechotu 3 kostkama az ze vzdalenosti 3 hexy, kdezto pechota na stejnou vzdalenost jen 1 kostkou. To je vyhoda tanku, samozrejme je velmi netakticke se priblizovat tankem k pechote a davat ji vyhodu hodu vice kostkami.

8.9.2009 17:17:39

spoluhraci
Taky hledam spoluhrace, jsem ze Zlina a mam vsechna rozsireni k Memoir44. Taky hledam spoluhrace k Tide of iron, coz je jeste o tridu vylepseny Memoir44

8.9.2009 17:20:20

fishbone

spoluhraci
hraju taky memoir44. bydlim v Prerove.

8.11.2009 19:12:25

Spoluhraci
Koupil jsem si M44 a pote i 2 rozsireni. Hodně me to chytlo, ale bohuzel nemam tolik kamosu, kteri by to se mnou hrali. Jsem z Olomouce, kdyztak se ozvete.

26.5.2010 19:30:10

Spoluhráč
Ahoj, hledám spoluhráče pro tuto výbornou hru, mam zatím jen základní hru a rozšíření východní fronta, ale rád bych si dokoupl i další. Hledám spoluhráče z Teplic, Ústí nad Labem nebo jejich okolí. Kdyby měl někdo zájem tak napište sem, nebo na email: gargamel.g@seznam.cz. Budu rád když se někdo najde.

Díky všem a přeji hezký den

6.1.2013 11:12:38

hráči
Memoir hraju už 4 roky a stále mě baví :) Rád zahraju ;)

25.1.2013 13:57:56

Brno
Kdyby mel nekdo chut v Brne, tak se klidne hlasim. Zakhladni hru bych uz moc hrat nechtel mam prehrany vsechny scenare nekolikrat, ale s rozsirenim klidne.

26.1.2013 00:13:19

Vybíráme z Bazaru

ANKH - Bohové Egypta
ANKH - Bohové Egypta
Akt. cena: 1600 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas