Medioevo Universalis

xxxxxxxxxx hodnoceno 1x (Seznam vlastníků)

Medioevo Universalis - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 10
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 300 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: strategická, válečná
Čeština: undefined
Vydavatelé: Giochix.it
Autoři: Michele Quondam
Nicola Iannone
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy


Má niekto v ČSR túto gigantickú ekonomicko - strategickú deskovku zo stredoveku ? Hrá ju niekto ?
SVK pravidlá základnej /giochix/ verzie som preložil, dajú sa stiahnuť. Postupne pridám aj rozšírené /prototype/ pravidlá.
17.10.2018 11:30:32

...
Wow, tohle vypadá úžasně. Vůbec jsem o téhle hře neměl ponětí.
A ty máš s touto hrou zkušenosti ? Dával jsi sem obrázky a překládal pravidla, takže jsi to asi už někdy hrál... ?
Každopádně asi půjde těžko sehnat. Na stránkách píší že klasický retial bude v Evropě asi omezený.

17.10.2018 17:41:02

MU
Vydavateľ má omedzený počet na sklade, dá sa ešte kúpiť. Mne sa to podarilo zohnať cez Giochistarter.it keď stála ½ ceny. Táto deskovka je asi to najväčšie, čo sa dá dnes na trhu s deskovkami zohnať. Krabica 63 x 41 x 13 cm, váži 11/18 kg ! TI4 a Gloomhaven sú takí malí bratranci...
Herne to má obrovský potenciál, v podstate sú to 2 hry /2 herné plány/ s odlišnými pravidlami. Táto hra vznikala približne 10 rokov, na výrobu som čakal 2 roky, ale komponenty sú veľmi kvalitné, fakt sa to podarilo. S rozšírením ju môže hrať až 10 hráčov.
Chcel som vedieť, či je tu ešte niekto, kto ju vlastní, vymeniť si skúsenosti / pocity z hrania,
ujasniť nejaké mechanizmy.

18.10.2018 10:07:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Stranger Things: Obrácený svět od 1,-
Stranger Things: Obrácený svět od 1,-
Akt. cena: 480 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas