Mechs vs. Minions

xxxxxxxxxo hodnoceno 144x (Seznam vlastníků)

Mechs vs. Minions - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Riot Games
Autoři: Stone Librande
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Znovuhratelnost + scénáře

Přemýšlím o zakoupení této krásné hry a mám několik otázek:

1. Mohl by mi někdo, kdo již má hru déle, napsat jak se na ní dívá s odstupem času, jaká je u této hry znovuhratelnost?
(leží vám ve skříni nebo jí občas hrajete?)
2. Koukal jsem, že Riot umožňují tvorbu vlastních scénářů, dají se někde najít/stáhnout nějaké hratelné v češtině?
3. Zkoušel někdo z vás vytvořit/zahrát vlastní scénář, funguje to?
4. Jaký je rozměr karet (na obaly)?
5. Zvládne hrát dítě 8 let?
14.6.2018 09:18:23

...
1. Leží nám ve skříni, stejně jako mnoho jiných her. Nedohráli jsme to, prostě u nás klasický problém - co jsme nestihli zahrát o vánocích, tak už jsme se k tomu nedostali. :/ Takže znovuhratelnost, nechť okomentuje někdo, kdo se k tomu dostal vícekrát :)

2 - 3 nevím, nezkoušel jsem

4. Jako MTG - 63 x 88 mm (podle BGG, já to neměřil).

5. Ano, celkem v pohodě. AJ verzi stačí říci, co karta dělá a CZ verze to musí být úplně v pohodě. Myslím, že jsme vynechávali časové omezení hodinami, ale spíš kvůli uměle vyvolanému stresu, než že by to junior nedal.

14.6.2018 10:55:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Znovuhratelnost
Znovuhratelnost 100%ně není problém krom jednoho překvapení ve hře jsou scénáře spíš takové různé varianty hry (jednou závod, jindy eliminace, nebo obrana....) spíš bych řekl že jednotlivé scénáře jsou jen různé tipy her a která se ti zalíbí nejvíc tu můžeš klidně hrát pořád dokola aniž by tě omrzela... (rozhodně nečekej scénáře tipu Panství hrůzy kde když v první hře zjistis že musíš najít sošku ve skříni a pak utéct, na další partii jen otevřeš dveře skříně a je konec... Nic takového!) možná bych to přirovnal ke hře se spoustou rozšíření a každou hru si můžeš vybrat jedno se kterým budeš hrát...

Neboli neleží ve skříni a vracíme se k ní
______________________
hráč a drobný sběratel

14.6.2018 11:10:09 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Znovuhratelnost je výborná, hrál jsem některé mise víckrát a pokaždé mě to bavilo. Z coop družinových her je u nás na prvním místě. Hrajeme jí často, ještě jsem nepotkal nikoho, koho by nebavila, občas je to makačka na bednu. Mise jsou dost variabilní.

Volitelný scénář jsem zatím nezkoušel ani PvP, ale rozhodně zkusíme. Nové scénáře mám už některé v hlavě. Jak vyzkouším, případně vytvořím dám vědět.

Rozměr karet je standart jako třeba u magiců 66,5 x 93 mm.

8 leté dítě to bez problémů zvládne, kamarád hrává s klukem 8 a 6 a zvládají oba.

11.7.2018 12:06:26

Vybíráme z Bazaru

Rafter Five
Rafter Five
Akt. cena: 40 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas