Mechs vs. Minions

xxxxxxxxxo hodnoceno 144x (Seznam vlastníků)

Mechs vs. Minions - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Riot Games
Autoři: Stone Librande
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Tak jaká?

Otázka na majitele, jak jste spokojeni? Já teda maximálně. Pominu kvalitu komponent, která je naprosto mimo běžný standart. Hratelnost je fakt super. "Legacy" aspekt hodně zábavný, otevírání obálek a nové kartičky přináší do hry zajímavý prvek. Dobře hratelné ve dvou i ve 4. Obtížnost tak akorát. Dojmy? :)
31.12.2016 12:53:08

jednoduše paráda
Já jsem naprosto spokojen a každý s kým jsem ji zatím hrál taky. Měl jsem trochu obavy z toho plánování (pro mě nová herní mechanika), ale jsem s tím spokojen - pro mě zajímavá změna. Postup v misích a očekávání co na nás Rumble zase vytáhne má něco do sebe...

1.1.2017 03:47:55

2 hráči?
Vážně je to dobré i ve dvou? Má cenu ji pořizovat i když se bude hrát hlavně ve dvou? :)

1.1.2017 14:36:45

2 hráči
Je to dobrý, protože hráči draftuji více karet za kolo. Takže jejich mech dříve provádí něco smysluplnýho. Ve 4 je lepší pokrytí mapy a více schematics najednou. Všechno má něco do sebe. Zatím jsme hráli z 80 procent ve dvou se ženou a zážitek super.

1.1.2017 16:56:49

2 hráči
Přesně tak, vůbec bych se toho ve dvou hráčích nebál. A nejhůř si každý můžete vzít dva mechy. Ale my to hrajeme každý s jedním a na hratelnosti to neubírá.

1.1.2017 17:10:17

Zatím super
Hrál jsem první dvě mise s dospělými i dětmi a mělo to celkem úspěch. V první misi jsme se za začátku dost lekli jak se jich tam začalo rojit hodně, ale statečně jsme je rozdupali.

1.1.2017 19:54:15

Legacy?
Ahoj je to ciste legacy a po odehrani vsech scenaru (10?) je to jiz nehratelne podobne jako pandemic legacy? Nebo to jde i pak nejak hrat dale?

1.1.2017 20:21:02

legacy
Je to hratelné opakovaně. Legacy prvek tam je pouze v tom, že ti průběžně přibývá herní materiál a pravidla. Nic ale neničíš a můžeš si znovu zahrát jakoukoli misi.

jinak na BGG se už začínají objevovat fandovské scénáře.

1.1.2017 20:46:14 | Upraveno autorem (porovnej)

spokojenost
je velka, komplexneji budu hodnotit, az bude vice odehrano. Predesilam jeste, ze jsem nepolibeny svetem Riot Games (LoL). Pro me je tento herni princip novy a moc se mi zamlouva. Kdo sleduje i BGG, tak muze videt v poslednich tydnech velky skok - jeste nedavno se slavila prvni 100 a ted uz je v prvni 50, to taky o necem vypovida.

3.1.2017 21:49:45

LoL
Myslím, že člověk vůbec League of Legends nemusí znát a stejně se mu bude hra líbit. Je tam schováno pár srandiček, které pochopí hráči LoL. Třeba, že Rumblova škola řízení mechů se jmenuje Rumbles Intense Training Of Programmable Lab Suits - RITOPLS - což je zkratka, kterou hráči hejtují Riot při každém nerfu nebo naopak boostu hrdinů ve hře :) Je vidět, že autoři se na tom fakt vyblbli a dělali to s radostí, což je na hře strašně znát.

3.1.2017 23:32:54

Anglictina
Ahoj, hodne me to laka, hral bych primarne s partnerkou, ktera uplne nevladne anglictine. Na webu jsem nasel prelozene pravidla i scenare,ale co karticky??? Da se to vzdy pochopit z obrazku nebo je to komplexnejsi???

4.1.2017 16:07:11

no
Ono je ve hře svým způsobem jen 12 kartiček programování - od každého elementu 3. Už během první hry si to člověk prostě zapamatuje, plus je tam diagram. Angličtina na kartách je fakt stupidní: turn 90/180° move 1/2/3 spaces. A je to kooperačka, takže pokud alespoň jeden člověk u stolu anglicky umí, tak by se to mělo dát.

4.1.2017 18:07:13

razer
Hrám to s manželkou, ktorá anglicky vôbec nevie a je to úplne bez problémov.
samozrejme rozjazd je trochu pomalší - ale rýchlo sa to chytí. tých kartičiek tam fakt veľa nie je. okrem toho pred každým draftom môžeš v pár sekundách každé pripomenúť. a tým, že to je coop, tak to je navyše tiež v pohode.

4.1.2017 20:10:46

Hra
Zpracování hry je parádní, vše precizně a s detaily provedeno, oceňuji výbornou českou lokalizaci, dále podporu při řešení problémů s komponenty. Hra opravdu působí luxusně. Bohužel hra samotná, není žádný zázrak a po vyzkoušení se nám na stůl nevrátí. Je spousta jiných, byť tak krásně nezpracovaných her, které si na stůl dáme raději. Zde platí = Vzhled zvítězil nad hratelností.

14.6.2018 11:44:44

Maximalni spokojenost
My hru máme, jsme někde v půlce kampaně a jsme maximálně spokojeni. Hra vypadá opravdu nádherně a navíc je krasně jednoduchá, velmi zábavná...(jednou se nám spoluhráč točil půlku hry v rohu a nemohl se odtamtud dostat :D poškození je svinstvo :). Takže já můžu jen doporučit. Navíc přítelkyně uplně nevladne angličtinou a v tomto případě je to úplně jedno :)

24.7.2018 16:55:09

Vybíráme z Bazaru

Savana
Savana
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas