Massive Darkness

xxxxxxxxoo hodnoceno 27x (Seznam vlastníků)

Massive Darkness - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: CMON Limited
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Uloženie komponentov

Celkom by ma zaujímalo, ako kto vyriešil uloženie komponentov do krabice. Ide mi hlavne o to, že nechcem mať 7 krabíc s jednou hrou. Pre mňa dosť nepraktické. Mne sa podarilo do hlavnej krabice uložiť 2 malé rozšírenia + plastové dvere a plastové truhlice a piliere. Samozrejme som vyhodil celý ten plast ktorý je uložený sa spodku, plast spôsobuje že je tam veľa nevyužitého priestoru a keďže ja všetky karty dávam do obalu pre mňa aj nepoužiteľný. Takže na spodku mám teraz ten hlavný box s figúrkami (našiel som tam dosť miesta pre niektoré komponenty). Navrchu sú potom mapové dieliky zafixované kúskom polystyrénu, takže sa to nehýbe. Všetko ako karty a pod mám nasáčkované. Podarilo sa niekomu do hlavnej krabice dostať ešte niečo viac ?? Samozrejme s tým že sa tam nič nepoškodí a figúrky tam nie sú nahádzané ako prasa :D
23.8.2017 12:15:44

Feldherr
Firma Feldherr tvoří pěnové inserty do her a mnohdy dělá i na KS verze. To se týká i Massive Darkness. Nicméně, do hlavní krabice nikdy asi nenacpeš vše. Feldherr to řeší tak, že bud krabice není dovřena, nebo ti prodá pořadač i s úložným systémem (kufříkem). Sám mám několik pořadačů Feldherr a jsou dobré. U nás je seženeš tuším na tabletop.cz nebo fantasyobchod.cz. Jinak na MD pořadač je zatím ve výrobě, bude snad brzy. Taky na něj čekám.

23.8.2017 12:22:50

Insert
Plánuju to dát do Ikea krabice a udělat domácí insert stejně jako u sbírky Descentu. Viz. http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/descent-vypravy-do-temnot-2-edice-2578/obrazky/
sekce doplňky

23.8.2017 13:42:24

Sleepy
To je hodně dobrý nápad. Jelikož mám policovou skříň Ikea na hry, tak tato krabice tam bude sedět jak p....el na hrnec.

23.8.2017 13:46:22

D.A.M
Rád pomůžu :)
plány na insert určitě pak zase nahraju na zatrolenky, ale pravděpodobně to stihneš dříve než já. :)

23.8.2017 20:29:51

Vybíráme z Bazaru

Iliad
Iliad
Akt. cena: 35 €
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas