Massive Darkness

xxxxxxxxoo hodnoceno 27x (Seznam vlastníků)

Massive Darkness - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: CMON Limited
Autoři: Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Lil Ned farebne podstavce

Ahojte kedze farebne odstavce pod hrdinou su jednotnej velkosti a hrdina Lil Ned je hrdina vacsi hrdina chcem len vediet ci podstavce na tohoto hrdinu mi zabudli pribalit alebo to budu posielat dodatocne. Alebo nebodaj na tohoto hrdinu ani farebne podstavce nebudu.

Dakujem
21.8.2017 21:13:57

FB
Ve skupině Massive darkness na Facebooku se taky pár lidí ptalo. Prý to je naschvál. Předpokládám, že je to tak jedinečná figurka hrdiny, že to podstavec nepotřebuje. :)

21.8.2017 21:32:38

Prezijem to :)
Ok dakujem za info. Myslim ze to v pohode prezijem a nebude mi to vadit aj ked urcite sa najde par ludi ktorych to bude pekne srat :D

21.8.2017 21:54:09

Black Plague
Prý byly v černém moru (nebo rozšíření, popř. KS bonusech (netuším) barevné podstavce i pro velké figurky a dají se použít.

21.8.2017 22:10:31

Zombicide BP
Jenom zmíním, že k zombicide mi včera přišel hero box, kde je mimojiné i větší figurka trolla s velkým podstavcem a byl u toho i velkej barevnej podstavec

22.8.2017 07:29:05

Aspoň jeden
Ako myslím si že aspoň jeden farebný podstavec k tej figúrke mohli dať. Nebolo vôbec potrebné dávať všetky farby. Ale však nevadí, tá veľká figúrka je celkom jasne rozpoznateľná.

22.8.2017 09:09:27

Vybíráme z Bazaru

Karak - žetony života
Karak - žetony života
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas