Maškarní bál

xxxxxxxxoo hodnoceno 33x (Seznam vlastníků)

Maškarní bál - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Ben Eisner
James Hudson
Tim Eisner
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

čeština

V roce 2020 by měl hru vydat MindOK

______________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM
31.12.2019 11:59:15

update ?
Nějaký nový update?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zombicide: Černý mor | Dice Throne: Season Two | Munchkin | Decrypto | Sagrada | Cartographers | Šerif z Nottinghamu + Merry men | Troll | Loony Quest | One Night Ultimate Werewolf | Dungeon Mayhem | Hrdina v Kostce: Bestiář | The Grimm Forest CZ !

16.8.2020 23:12:44

Update
Hru jsem již měl možnost zahrát a nejlepší se mi jeví ve vetším počtu tj. 5ti. Kdy hráči postupně vypadávají.
Nicméně varianta pro 2 hráče také funguje.
Produkčně je radost se na to dívat. Grafika, karton , karty ... vše povedené.
Ač jsou pravidla na cca 20 stranách jsou naprosto triviální a je zde spousta příkladu a obrázků.
Hra nabízí i několik variant. Hraje se na 3 kola a je zde balanční mechanismus, pro hráče, kteří vypadli jako první - dostanou k dispozici kartu předmětu, který jim pomáhá.
Hra má rychlé tempo a pokud někdo v hodnocení uvádí, že se jedná o holčičí bang, tak zde je hra dohraná podstatně rychleji a to je na ni super. Za chvíli jste zase ve hře s jinou postavou.

Jsem zvědav, jak se hře povede. Dle informací z BGG, hru testovali i pro 8 hráčů. Designer má tedy v šuplíku rozšíření, pokud se hře dobře povede. Doufám, že bychom se mohli dočkat rozšíření i v češtině. Nicméně jedná se o karty postav a předmětů, na kterých není text. Mít ve sbírce takovouto hru s rozptylem hráčů 2-8 by byla paráda.

23.9.2020 17:11:46

Vybíráme z Bazaru

51st state Ultimate Gamefound edition
51st state Ultimate Gamefound edition
Akt. cena: 1945 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas