Marvel United - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Sci-fi, Současnost
Herní kategorie: desková hra, karetní hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Andrea Chiarvesio
Eric M. Lang
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Od kolika let?

Ahoj,

 

Vim ze je uvedeno od 14 let, ale od kolika let si myslíte, že by to už děti mohly zvládnout?

Jeff

12.5.2021 11:20:08

O víkendu jsem v pohodě hrál se sedmiletou dcerou.

12.5.2021 11:46:44

14+ je kvůli legislativě “za mořem”. Hraju to s holkama, kterým bude za měsíc 6 a 8. Perou se o holčičí postavy, naštěstí jich mám z Kickstarteru dost. Musím říct, že je to jedna z mála her, u které vydrží třeba 4 hry za sebou (kampaň Rukavice nekonečna, která je bohužel jen pro KS a nemůžeme jí lokalizovat). Za mě je cílová skupina táta (mámy prominou) hráč + 1-3 děti 6-12 let. Ta hra teda byla vytvořena pro americkej mass-market, takže by to měla být prostě jednoduchá rodinná hra, ale průměrná česká nehráčská rodina si asi nekoupí jen ta hru za 1500,-

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

12.5.2021 15:17:38

Super diky. Doufal jsem že tohle uskysim a jestli u toho vydrží 4 hry tak to je bomba. Budu to hrát s dětmi ve školce. Na odpolední mi u Karaku vydrzeli jen opravdu hráči nebo ti co se mi žerou všecko. Fakt diky, koupím totiž tu z bazaru asi rovnou ks edici

Jeff

12.5.2021 19:11:07

Věk? s dcerou 6 a pul hrajeme. Sice ji odmala k tomu vedu, ale myslim, ze 6+ je v pohode

12.5.2021 19:21:29 | Upraveno autorem (porovnej)

Mladej 5 a v pohodě hraje (ty 3 speciální karty si zapamatuje hned - hraje furt za jednoho hrdinu). Hra ani vlastně není násilná (vždycky můžeš říct, že padouchy zatkli a dali do vězení), nejsou tam žádné špatné obrázky bych řekl.

 

Dokonce už to spolu 5 a 7 hrají občas beze mě. Starší umí číst, ale angličtinu zatím tolik neovládá, ale postupně se to i díky téhle hře lepší. Občas se přijdou zeptat na nějakou kartu a v pohodě.

12.5.2021 21:34:33

Vybíráme z Bazaru

Crossing Oceans
Crossing Oceans
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas