Marvel United - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Sci-fi, Současnost
Herní kategorie: desková hra, karetní hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Andrea Chiarvesio
Eric M. Lang
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ verze

Ahoj, nevíme, zda někdo nechystá CZ verzi?
26.3.2021 17:43:35

CZ
Už jí řešíme více než rok, ale moc to nevypadá. Není to totiž hra od CMON ale od Spinmasteru a ten zřejmě myslel jen na licenci pro anglickou verzi a ty ostatní jsou jim úplně volný. Před pár měsíci to vypadalo, že CMON dostane na jednání o lokalizacích volnou ruku, ale teď už se dlouho kvůli tomu neozvali.
Zájem určitě máme, když to půjde.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

26.3.2021 17:59:05

@Michal-BF
Díky za odpověď, i když ne plně pozitivní. Teď s klukem ujíždíme na Marvel Champions, tohle vypadá taky bezvadně a figurky mají něco do sebe - karty dceru neberou, ale figurkové hry hraje někdy s náma.

26.3.2021 21:05:02

CZ
Co jsem ale koukal, tak tahle hra, minimálně ta core verze bude v několika dalších jazycích jako němčina, italština, ale také polština. Polský Portal by měl právě vydat polskou verzi, co jsem někde zahlédl na netu, už ale přesně nevím, kde to bylo, protože jsem různě urputně sháněl rozšířko z spidermana a sinister six.

29.3.2021 14:12:00

ad Snapecek
Jestli si to dobře pamatuju, tak Sinister Six byl KS exclusive. Nejsem si teda jistý jestli se ho dočkáš.

29.3.2021 15:13:06

Dneska potvrzeno BlackFirem. vcetne expanzi Strazcu galaxie a Spider-mana.
Pokud vse vyjde, melo by byt vydano do Vanoc.

Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

12.5.2021 10:06:16

Neviete ci budu este nejake rozsirenia v CZ?

18.4.2022 22:53:47

@Jagged https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/marvel-united-x-men-13154/diskuse/cz-verze-31745/

19.4.2022 08:24:25

neviete ako sa predavaju rozšírenia?

ide mi o to či je možne dúfať že vydaju black panthera a asgard 

x-meny ma netahaju, ale klasický marvel mam aj zaklad aj oba rozšírenia v cz a bolo by fajn to rozšíriť.

7.8.2022 11:27:26

Ahoj, ohledně prodejních čísel ti toho moc nepovím, neboť nejsem z BF, ale rozhodli se pro X-meny a rovnou i pro Deadpoola. Někde v příspěvku na FB jsem zaznamenal, že důvodem je mj. i to, že předobjednávky na Marvel vypadaly slibně. Nicméně, vzhledem k tomu, že najeli na X-meny (mimochodem, herně jsou o kousek lepší), si nejsem jistý, jestli se ještě vrátí k rozšiřujícím krabicím původních Marvel united. I tak by v úvahu připadal pouze Thor (Asgard), protože rozšíření s Black Pantherem bylo, nemýlím-li se, KS exclusive a to se do retailu obvykle nedostává (minimálně ne v případě vydavatele CMON). Každopádně, zkus jim na psat na FB. Mám zkušenost, že v odpovědi většinou své záměry poodhalí.   

9.8.2022 11:51:58

Vybíráme z Bazaru

Spirit Island: Promo Pack 1 (ENG)
Spirit Island: Promo Pack 1 (ENG)
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas