Marvel: Crisis Protocol

xxxxxxxxxx hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Marvel: Crisis Protocol - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: neuvedeno
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy, Sci-fi
Herní kategorie: válečná, sběratelská
Čeština: undefined
Vydavatelé: Atomic Mass Games
Autoři: Will Pagani
Will Shick
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad


Ahoj, pracuje někdo na překladu alespoň návodu? Případně i karet? Díky
3.12.2019 09:28:35

Cz

tak to by ma tiez zaujimalo ci je niek ochotny to prelozit a k tomu by som mal jeden dotaz o radu ci je nejaka takato figurkovka prelozena do cz alebo sk a asi komplet kdezto moja znalost ang je v podctate nulova.Dakujem

11.7.2020 11:43:24

Pravidla
Ahoj, pokud bude zájem přeložím pravidla, zatím ale maluju figurky, tak není tolik času.

4.10.2020 02:15:43

aka je jazykova náročnosť tejto hry vlastne?

lebo vyzera fantasticky ale preložene ni je nič tak sa pýtam či musí každy vedieť anglicky či stačí len jeden?

20.8.2021 19:23:52

Ahoj, Na vysvětlení pravidel stačí jen jeden, ale je to kompetivní hra dva týmy Hrdinové vs Padouši proti sobě, takže co se karet týče, tak bys měl vědět co kdo dělá. 

 

Co se překladu týče, pokud by se sešlo alespoň 10 uživatelů překlad bych udělal, nevím jestli je o to zájem. Mám doma vše, včetně téměř všech vydaných rozšíření. Co ovšem nevím, jak udělat věci v grafice, tam bych asi potřeboval pomoci. 

23.10.2021 09:16:48

ahoj, tak ja som bol naklonený že začnem zbierať a hrať,… sale nejako mi to tu prišlo že je to mrtve u nás a navyše bolo na kartách fura textu, 

tak som nakoniec nalial peniaze a aj čas do Star wars legion, ktorá pri tpoľkých rozšíreniach stoji furu prachov a navyše aj barvenie trva hodne času takže daľšiu hru tak skoro kupovať nebudem,… navyše som od marvelu kupil marvel champions a ten bavý náramne, takže budem prikupovať to rozšírenie čo je v češtine,…

29.10.2021 17:06:23 | Upraveno autorem (porovnej)

MC se dá v pohodě i s angličtinou, není tam moc složitá a těch pár věcí dohledáš. Chyba mě se tento marvel moc líbí, problém je, že je to extrémně drahé :).

30.10.2021 08:03:17

ved práve, cenovo to vychádza moc, navyše ked ešte financujem star wars legion - čo je daľšia cenovo šialená vec

30.10.2021 13:36:00

Caute, chcem sa spýtať, či teda nakoniec niekto prekladal tie pravidla,…

hra je to pekná, a okrem pravidiel tam už toho textu moc nie je čo som si pozeral.

18.7.2022 14:06:38

Vybíráme z Bazaru

Unmatched: Tales to Amaze
Unmatched: Tales to Amaze
Akt. cena: 1100 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas