Marvel Champions: The Card Game – The Wrecking Crew

xxxxxxxxxo hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

Marvel Champions: The Card Game – The Wrecking Crew - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Marvel Champions: Karetní hra
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Caleb Grace
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Cz

Plánuje někdo udělat pro tyto nepřátele přelepky v cz ?

EDIT: sorry, omylem jsem to dal do otázek .. budu rad když to přehodíte do diskuze
20.1.2021 21:19:13 | Upraveno autorem (porovnej)

CZ

Možná se nějaký fanoušek najde ale nevidím to moc reálně. Tahle hra včetně rozšíření má zrovna EN texty opravdu jednoduché a stačí zcela základní znalosti. Proto dosud asi i žádný překlad nevznikl. Původně jsem měl v plánu dělat ale ve finále jsem usoudil že je to opravdu zbytečný práce. A pokud člověk neví některé výrazy tak si zkrátka balíček před hrou projede a některé výrazy si přeloží a někam poznamená.

20.1.2021 22:39:48

michaelnae
Souhlasím, že ta angličtina je jednoduchá .. sám vlastním všechny hrdiny co vyšli v ENG .. koukám zda si to neoživit i padouchy než vyjdou (snad vyjdou) GG v cz ... ale taky mám v plánu pomalu si tam dávat za obaly české přelepky.. i když v podstatě znám ty karty a ani na nich není složitá angličtina.

Co si budeme povídat je to příjemnější (aspoň pro mě) to mít v českém jazyce a nikdy nevíš s kým to budeš hrát.. a představit si, že to budu jednou za pul roku hrát s nějakým neangličtinářem po tom co do něho budu hustit 30 minut pravidla ještě pak co jaký výraz co znamená :D je to spíš o konfortnosti než nutnosti :D

28.1.2021 15:05:53

Vybíráme z Bazaru

DIVUKRAJ FUNKARTY-AJ
DIVUKRAJ FUNKARTY-AJ
Akt. cena: 490 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas