Marvel Champions: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 188x (Seznam vlastníků)

Marvel Champions: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Caleb Grace
Michael Boggs
Nate French
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Solo

Aka je hra solo?Je dobra alebo je lepšia vo viac hračoch pretože v solo chyba kooperacia medzi hračmi.
23.2.2020 20:59:46

1-2 hráči ideál
Pro mne je hra právě ideální buďto sólo a nebo ve dvou hráčích maximálně. Ve více už budou tahy totiž celkem zdlouhavé...
Osobně nejraději hraji právě sólo...

23.2.2020 21:06:38

Solo
Já dal sólo za jednoho hrdinu i dva a je to na sólo opravdu hra přímo stvořená.

23.2.2020 21:13:01

1-2 hraci

Vetsinou hraju solo a obcas ve dvou a super. Ve trech se to taky da ale ve ctyrech uz bych nehral. Jako da se behem hry domlouvat a resit co a jak ale ty prostoje jsou dlouhe. Proste nejlepsi v 1-2

2.3.2020 06:40:19

Chtěl jsem se zeptat, jak se hraje sólo. Obvykle se kooperativní sólo hraje tak, že se hraje jako za dva hráče případně s úpravami pravidel. V pravidlech této hry žádná taková úprava není, tudíž se solo asi dá hrát jen za jednoho hrdinu. Ja tu zkusil a hned Rhino mě smete během jednoho kola, 7 hrozby totiž není problém :-) takže mi to přijde celkem obtížné. Ale jak tu čtu, tak se to tak opravdu dá hrát.  Ale asi to chce i trochu štěstí :-)

edit: Tak si odpovím sám, jde to - pomohla rada se nejprve rozvíjet a pak teprve zatlačit, na 4 pokus  se povedlo zahrát na nejlehčí obtížnost rhina :D

20.6.2022 19:37:00 | Upraveno autorem (porovnej)

@Derecho Hrát pouze za jednoho hrdinu se nazýva tzv "True solo" a v této hře je to velice oblíbená varianta pro mnoho hráčů. A je to určitě těžší, než hrát za 2 hrdiny, to bez pochyby. 

Dle mého názoru nejvíce pomůže dokoupení dalších rozšíření, z nichž získáš např. lepší aspektové karty, popř. i silnější (v tomto případě ve smyslu vhodnější na true solo) hrdiny. A ano, vždy to je o štěstí, resp smůle, ale např. takový Captain America má asi více možností, jak se s té smůle vyhnout než hrdinové ze základní hry :-)

22.9.2022 21:07:25

@soptiktu Tak já tak odehrál ten základ. A nejtěžší mi přišel Spiderman. Já však mám různá rozšíření, ale chtěl jsi to odehrát tak, jak to je v základu. A pak až postupně rozšiřovat z toho, co mám. Jen jsem se k tomu už zatím nedostal.

22.9.2022 23:06:07

Vybíráme z Bazaru

Scrap racer + rozšíření
Scrap racer + rozšíření
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas