Marvel Champions: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 188x (Seznam vlastníků)

Marvel Champions: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Caleb Grace
Michael Boggs
Nate French
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hero packy a decbuilding.

Měl jsem LOTRa LCG. Hraní pecka, ale nebavilo mě dělat komplet celé balíčky a ladit je atd. (popravdě ani skládat podle internetu. Je to zdlouhavé a kotel karet prostě leží ladem.)

Marvel tedy tohle odstraňuje. Teď však přemýšlím nad koupí Kapitána Ameriky, a tady mě zajímá jak je to s těmi hero packy. Píše se u nich, že je to balík hotový rovnou ke hraní. Tedy má i své karty určitého aspektu? Pokud tedy přikoupím Capa a do budoucna třeba Thora a co já vím .. další hrdiny, nabobtná mi opět výběr karet aspektu do rozměrů nad limit a dostanu se do stylu LOTRa, kde budu přebírat horu karet a tvořit si aspekt?

25.2.2022 11:32:33

mělo by to být samostatně hratelné, asi pár karet navíc. 

Ty balíčky se dají rozbít a složit nové, což se může hodit u různých padouchů, ale nutnost by to být neměla. 

Pro FFG to bude i nutnost řešit tímto způsobem, Hra o trůny padla, s větším množstvím karet bez “řádu” hotových balíčků jsou ty hry podle mě i dlouhodobě neudržitelné. 

25.2.2022 12:09:31

Sice to rozšíření nemám, ale předpokládám, že ten pakl má tohle složení:

https://hallofheroeslcg.com/captain-america/

25.2.2022 12:14:40

@deiv_lupen balicky hrdinu jsou pripravene na hrani. Nektere jsou silne (dobre vyladene) nektere jsou horsi a zadaji si zasah (ne uplne nutny, ale kdyz te bije do oci karta ktera je 3x, pritom by stacila 1x a misto ni pridat neco jineho, tak to proste udelas :) ).

Takze dle meho casem naroste card pool jako v kazde jine lcg (jen mozna ne tak moc, protoze mas vzdy 15 karet ktere tam proste musis dat protoze patri k danemu hrdinovi)

25.2.2022 12:54:01

@Beholder To jsem úplně nechtěl slyšet :( U toho LOTRa toho bylo tak moc, že mě to úplně odradilo, od hraní. 

25.2.2022 16:27:32

Vybíráme z Bazaru

Ohrožení + obaly
Ohrožení + obaly
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas