Marvel Champions: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 184x (Seznam vlastníků)

Marvel Champions: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Caleb Grace
Michael Boggs
Nate French
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

databáza kariet

https://hallofheroeslcg.com/browse/

viem, že asi viete, ale predsa, keby náhodou niekto nevedel, tak tu je databáza všetkých publikovaných kariet.
viem Marvel je značka a ide o "zberateľskú pýchu" na druhej strane ozaj už nevedia čo za to pýtať...FFG robí fajn hry, ale je to hrozný biznis...
27.1.2021 14:43:40 | Upraveno autorem (porovnej)

databaze
Lepší možná tohle, jsou tam zrovna i balíčky https://marvelcdb.com/
A jinak co není byznys, ta hra je dobrá, licence tam je hezky využitá, pořád lepší než spousta jiných licencovaných produktů, kde si nikdo ani nedává moc námahu s tím nějak zajímavěji pracovat a jen to nalepí na nějakou zavedenou záležitost.

27.1.2021 14:48:02

Ta hra je skvela
Dat necele petikilo za balicek hrdiny mi nedela zadny problem. Ba naopak nemuzu se dockat az ty prachy utratim :)

Diky za odkazy na databaze...

..DeskoHerky Teplice..

27.1.2021 15:01:42

re :
Tady ani tak nejde o čest jako prostý ekonomický kalkul. Koupíš tonnery, koupíš papíry, vytiskneš a pak ještě strávíš dvě odpoledne za který bys to pětikilo spolehlivě vydělal u řezačky abys to všechno vykrouhal a i s 300gpi exkluzivním papírem nedosáhneš výsledků soudruhů z lidově demokratické číny. To mi nepřijde jako dobrej nápad. Osobně tisknu jen oficiální pnp karty který jinak nejdou sehnat a a dva dlouhodobě nedostupný balíky z Arkhamu, který beztak dělali zaměstanci FFG někde na koleně v kanclu jako brigádu, takže to tu kvalitu stejně nemělo. Jinak je levnější si to koupit origo.

27.1.2021 20:35:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Otázka ceny

Ja viem že platíme za kvalitu, veď aj mám rozsirko red skulla (to som vyhral - to bolo super) a potom ant-Mana a black widow a so záporákov The once and future Kang a sú super ale cenovo je to šialeneeeeee

27.1.2021 21:23:45

stanci00
Jak praví staré čínské přísloví - Bez peněz do LCG nelez.

27.1.2021 22:08:53

re :
:-) Hezky řečeno, běžně se to říká, nicméně s tím až tak úplně nesouhlasím. Stojí to samozřejmě dost, ale za ty peníze dostáváš obsah a fakt ho není málo. V Marvelu jen kloužu po povrchu, ale z Arkhamu jsem hrál a alespoň jednou dohrál co vše vyšlo a nevytěžil jsem tu hru ani z deseti procent. LCG je regulérní hobby a pokud se hraje tak jak je navrženo, tak za ostatní deskovky ušetříš, protože ti jednoduše nezbyde čas už na nic jinýho. Balíky něco stojí, ale zase ušetříš za všechno ostatní :-)

27.1.2021 22:39:05

louza
souhlasím s louzou, já mám momentálně aktivní 3 LCG, a peníze na klasické deskovky nejsou a nebudou :) No v době karantény je to asi nejlepší investice, když si to můžeš zahrát sólo.

28.1.2021 08:42:01

LCG vs iné deskovky
Ja som normálny deskovkár....LCG je fajn ale aj ostatne su fajn..LCG fajn core set + nejaké to rozsírko a stačí, ale je pravda že marvel funguje super a najviac sa mi to páči v 2 hráčoch..

28.1.2021 14:00:08

Vybíráme z Bazaru

Krycí jména Bonusové karty: Vánoce
Krycí jména Bonusové karty: Vánoce
Akt. cena: 20 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas