Marvel Champions: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 188x (Seznam vlastníků)

Marvel Champions: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Caleb Grace
Michael Boggs
Nate French
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Cz verze

Bylo by možné dát sem informaci, až se objeví nějaké předobjednávky?
26.8.2019 10:25:05

Ode dneška
Dneska mi přišlo do mailu, že už se dá předobjednat na Planetě her.

23.9.2019 13:37:22

další předobjednávka

Taktéž se to objevilo na tabletop.cz

23.9.2019 14:12:14

Dostupnost
Podle webu vydavatele by měli hru naskladnit 26.10.

https://hraj.cz/pripravujeme

______________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM

23.9.2019 17:11:23

Release
Na FB BF povedali, že hra by mala prísť 25.10., ale že ešte nevedia, kedy bude oficiálny release hry.

23.9.2019 18:10:08

česky jen základ
Na hrajeme.cz se objevila informace, že BF vydá česky jen základ. Česky to mám již objednané, ale tohle mě zarazilo. Asi je lepší mít hru jednojazyčně, než míchat EN/CZ, že?

30.10.2019 17:44:16

Černý vlk

Už při oznámení Blackfire narovinu řekl, že přeloží jen základ a další sety nemá v plánu překládat.

30.10.2019 17:47:32

kampaň boxy
len pre doplnenie blackfire ešte oznámilo, že ak sa bude dobre predávať základ, tak je veľká šanca, že vydá kampaň box - možno aj viaceré

30.10.2019 18:28:27

Dostupnost
V niektorych eshopoch uz skladom v cz.

31.10.2019 16:41:56

CZ rozšíření
Naprostá většina obchodů tuto hru prezentuje takto: "Protože se jedná o živoucí karetní hru (Living Card Game®), jsou pravidelně vydávány rozšiřující balíčky s novými hrdiny, padouchy, výzvami a dobrodružstvími, které důkladně otestují schopnosti všech šampiónů!"
Ale našel jsem i toto: "K této základní sadě budou pravidelně vydávány rozšiřující balíčky s novými hrdiny, padouchy, výzvami a dobrodružstvími, které důkladně otestují schopnosti všech šampiónů!"
Myslím, že takovýto marketing už je dost na hraně, pakliže se dopředu ví, že balíčky vycházet nebudou...

4.11.2019 12:03:45

balíčky
nebudou v cz...ale jinak budou

4.11.2019 12:04:56

Nathanael
V tom pripade to malo byt napisane pri eng verzii a nie ceskej :).

4.11.2019 12:15:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Balíčky

Věřím, že prodeje půjdou dobře a BF se podaří vydat i nějaké rozšiřující balíčky.... ale k tomu by se měl asi vyjádřít Michal z BF....

4.11.2019 12:23:00

rozšíření
Určitě nejsme schopni vydávat každý měsíc hero a villain packy. Utavili bychom se v tom stejně, jako ve Hře o trůny.
FFG to zatím ještě tuším nikde nezveřejnili, ale já už znám celý plán na rok 2020 a je to v podstatě co měsíc, to balíček. Nicméně jsou tam i 2 produkty (větší krabice), z nichž minimálně jeden bude dávat smysl, když prodáme nějaké rozumné množství core setů.

Stejně jako si X tisíc lidí koupilo core set Lotra nebo Hry o trůny a nikdy si nedokupili žádnou expanzi, tak to bude i u Marvelu, kde navíc ten Core set sám o sobě má mnohem větší potenciál znovuhratelnosti, než u Lotra i AGOT.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

4.11.2019 12:35:49

Michal-BF
Tohle je celkem pochopitelné, nicméně prodejci to prezentují jinak (stačí se podívat po e-shopech). Předpokládám, že popis výrobku mají od dodavatele?

4.11.2019 12:41:16

Michal BF

Díky za info, držím palce ať se povedou aspoň ty dvě velké rozšíření, případně např. x balíčků jednou za rok v nějakém rozšiřujícím packu.

4.11.2019 13:15:45

Názor MCU hatera na rozšíření
Filmy z produkce Marvelu přímo nesnáším, protože dle mého názoru mají hlavní podíl na debilizaci současného Hollywoodu. Nicméně někde po první Avangers jsem se na ně ještě občas podíval. Proto si říkám, že by možná nebylo od věci zkusit vydat v češtině i nějaké menší rozšíření, které by zahrnovalo i nějakého toho slavného superhrdinu. Nemůžu si pomoct, ale základní hra s pěti hrdiny, kde o třech by se dalo v klidu napsat, že jsou přinejlepším druhořadí, si o rozšíření o nějakou pořádnou postavu přímo říká.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

4.11.2019 13:18:54 | Upraveno autorem (porovnej)

BF
Keby som vedel, že nechcete pokračovať vo vydávaní rozšírení...

4.11.2019 15:25:46

mimo
hovoria to od začiatku úplne jasne, na niekoľkých miestach a opakovane

4.11.2019 15:30:04

mimo
Toto ale BF, respektive Michal, oznámil hned při oznámení, že s balíčky nepočítají...

4.11.2019 15:30:46

RE. : mimo
Že bude česky jen Core box michal z BF upozorňoval například i zde v konverzaci pod aukualitou o oznámení hry: https://www.zatrolene-hry.cz/clanek/blackfire-bude-lokalizovat-novinky-z-gen-conu-6197/

Stejně tak vždy když o tom mluvil tak to zdůrazňoval...
______________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM

4.11.2019 15:50:03

Žijete v bublině
Nicméně cokoliv zde říkal Michal BF nekoresponduje s tím, co nyní vidí potencionální zákazníci na všech možných e-shopech a třeba i na Heurece.
Těch pár lidí ze ZH nemá na prodejnost žádný vliv, kvůli nim se to nedělá a proto to podle mě není úplně férový marketing.

4.11.2019 18:22:54

Droll
Jo o tom žádná. Ten text na eshopech je hodně špatně a doufám, že ho takhle nemají od Blackfiru.

4.11.2019 18:54:54

Droll
Lenže mimo tu má hodnotenie 5bodiek, čiže tu nie je nový, tak predpokladám, že taký človek by nemusel hru kupovať naslepo, ale niečo si o nej zistiť. A ak aj nie, tak uzná, že to nie je chyba BF.
Samozrejme popisky na eshopoch sú iná vec.

4.11.2019 20:27:39

Rozšíření
Podle mě jde o úhel pohledu. Text mluví o rozšiřujících balíčcích, které budou pravidelně vycházet. Můžou pravidelně vycházet jednou ročně nebo za půl roku. BF, tohle už naznačilo. Nutně nemusí vyjít vše co v AJ jazyce. A taky není řečeno, že balíčky budou v CZ.

Za mě balíčky vyjdou o tom nepochybuji, takže za mě je text naprosto v pořádku. A je mě jedno jestli budou v CZ nebo AJ. Těch pár výrazů zmákne téměř každý.

4.11.2019 22:23:57

Moja chyba
Uznávam že som to podcenil (nebol čas), nikoho neobviňujem. Len som predpokladal že marvel bude mať úspech a vydávanie balíkov bude samozrejmosť.

5.11.2019 10:53:51

Vybíráme z Bazaru

Tang Garden anglicky
Tang Garden anglicky
Akt. cena: 10 Kč
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas