Mars: Teraformace - Neklid

xxxxxxxxoo hodnoceno 68x (Seznam vlastníků)

Mars: Teraformace - Neklid - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Mars: Teraformace
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Jacob Fryxelius
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS Plzeň a okolí

Měl by někdo zájem případně neplánuje někdo hromadnou objednávku pro Plzeň?
18.4.2019 09:19:51

...

Backnuto 1$ pledge, jakmile spustí PM, dám více informací o ceně dopravy atd. Zatím se ozvali 2 lidé.

25.4.2019 10:27:27

Ahoj,
jsem asi jeden z těch co se ozval, tak se mnou dál počítej.
Díky

25.4.2019 11:58:33

Shipping
Je otevřený PM a bohužel skupinový pledge se cenově nevyplatí. Je úplně jedno kolik lidí se sejde, cena dopravy za další kusy není výrazně nižší. Např. kolekce rozšíření je základní cena dopravy $24 a za každou další $19. Čili za mne organizovat nic nebudu.

7.5.2019 16:51:47

Škoda,
ale díky za info.

7.5.2019 19:22:03

Wolvik&martz
Pisu sem, protoze mi psal martz.

@Wolviku, samozrejme Te nechci ani nemuzu do niceho nutit, ale mas pravdu jen castecne. Dodatecne kopie jen a pouze rozsireni Turmoil nenavysuji postovne ani o dolar. Je jedno, kolik techto rozsireni si pridas, porad vyjde jedno na $34, ted jsem to kontroloval v pledge manageru kvuli tvemu prispevku tady. A proto, ze beru cca 10 beden, jsem se (zbytecne) lekl.

@martz - zkuste se domluvit spolu jeste jednou, urcite by to bylo jednodussi nez posilat ti balik z Olomouce.

7.5.2019 23:59:03 | Upraveno autorem (porovnej)

stady
Mno úplně nevím kde jsi došel k takovému závěru. Ať dělám co dělám tak mě základní Mars Attack pledge s 1 Turmoilem + SG stojí 34$ + 13$ poštovné. Za každý další extra Mars Attack je +5$ poštovné. Čili za 10x Mars Attack je doprava 58$ což je úspora 7$ oproti tomu, kdybych si to objednal sám. A to mi jako žádná bomba nepřijde, vzhledem k vynaložené práci a budoucí distribuci mezi ostatní, pokud si samo organizátor neřekne, že za organizaci např. nebude platit poštovné (ale pořád na tom vydělá "jen" 160kč). Navíc já nechtěl jen Mars Attack, ale potenciálně všechna rozšíření (včetně jednoho dalšího zájemce), jelikož ještě žádné rozšíření nemám. A tam nastává kámen úrazu, protože doprava navíc za Uncertain Times je 14$.

Na vzorové situaci 4 lidé 2x Mars Attack + 2x Uncertain Times je doprava 46$. Pokud bych to pouze podělil 4, tak by ta doprava pro ty co chtějí jen Mars Attack byla stejně drahá, jako kdyby to objednali jen sami sobě a Ti s Uncertain Times by na tom vydělali. Pokud to budu rozpočítávat poměrově, tak se opět dostanu k úspoře jednotek $. Group pledge v tomto případě mi nepřijde nějak zásadně výhodná, aby mi to vyvážilo to, že to budu muset nějak lidem předat, pokud si vysloveně nedám podmínku, že přijeďte si pro to sem a sem.

EDIT: už vidím ty počty, každý další Mars Attack stojí 29$ a ne 34$ (+5$ poštovné) čili každý zaplatí za svoji kopii při 10 lidech 353/10 = 35,2$. Psychologický efekt v praxi :-) každá další krabice stojí o 5$ méně a přidají 5$ na poštovném, čili dostanete hru za těch 34$ co proklamují, protože kdyby to bylo 29$ už základní pledge, tak by ta doprava tak hezky nevypadala :-). Čili stady máš pravdu, čím více lidí, tím více se blíží cena k 34$/kus. Ale v tom PM to mají pěkně zmatečné.

8.5.2019 15:04:48 | Upraveno autorem (porovnej)

KS

Jsem ochotný zorganizovat pledge pro Plzeňáky, ale pouze základní pledge Mars Attack (cena dle počtu lidí 38-34$), ostatní pledge levely bohužel ne, protože se pak moc komplikuje výpočet poměru dopravy (viz můj sloh níže). Vyzvednutí na Borech - OC Luna. Platba alespoň 1/2 částky (cca. 400kč) předem, do zprávy nick na ZH + email. Doplatek spočítám podle celkové částky, kterou zaplatím. Pokud máte zájem, napište mi SZ.

8.5.2019 16:05:01

5
Třeba v pěti lidech to vychází 36,6$ za jedno rozšíření včetně poštovného.

8.5.2019 16:34:02

KS
PM se uzavírá 24.května, pokud se chce někdo přidat, tak ideálně do konce týdne.

14.5.2019 08:57:02

Vybíráme z Bazaru

Arkham Horror LCG - podložka
Akt. cena: 490 Kč
Končí za: 22 hodin

Offcanvas