Mars: Teraformace – Expedice Ares

xxxxxxxxoo hodnoceno 131x (Seznam vlastníků)

Mars: Teraformace – Expedice Ares - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Jacob Fryxelius
Nick Little
Sydney Engelstein
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Alternativní deska

Jednou z mála výtek ke hře je fakt, že na desce není moc místa pro kostičky. 

Na BGG přišli s tímto nápadem na řešení:

Jeden z uživatelů navrhl alternativní desku s většími políčky. Super možností je pak nechat si obrázek vytisknout na podložku pro myš. Rozměr (19x23) nejenom že přesně odpovídá dílkům, ale i se vejde do krabice.

Deska: https://www.dropbox.com/s/redooqmg4dywxi6/TMAE-GameBoard_Bleed%20copy.pdf?dl=0

Foto mé hotové desky v krabici: https://uloz.to/tamhle/BxSG9yVbT5mu#!ZJV5BGR2AQRmMGEvLmt5LGtlZmL3BUIgAIEHDwLgIF1WHmSvAD==

21.1.2022 14:52:49

Vypadá dobře, jsem si říkal, že to funkčně nevymysleli nejlépe, hlavně jsem se bál o to, abych si kostičky pro teplo/kyslík neposunul, např. při odkrývání destiček oceánu. Bodovací stupnice být taky větší mohla, co si budem… 

Ty sis ji vyrobil jak (jako jak a na čem tiskl)? O podobných DIY úpravách nemám šajna.

- - -
začínám psát o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

21.1.2022 15:14:47 | Upraveno autorem (porovnej)

Stáhl jsem ten obrázek a přes jeden z mnoha eshopů nechal vytisknout jako podložku na myš, stálo to ale asi 250 Kč.

21.1.2022 15:17:03

@endymion  Zajímavý nápad a vypadá to určitě fajn. Tak to já ještě uvidím, už takhle jsem si připlatil za promo karty a neoprenové podložky… :D Díky za tip.

- - -
začínám psát o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

21.1.2022 15:21:44

Ahoj,

na www.moka-design.cz by to udělali určitě levněji. Za kulatou chtějí 169,- a obdélníkové budou podobně.

 

21.1.2022 17:29:18

bylo to s poštovným a za hranatou, jinak taky cena 169

21.1.2022 18:12:17

@Jonash když už jsi zmínil ty neoprenové desky. Je to velká pomoc? A dá se uložit bez problémů do krabice pro plnou sestavu hráčů? 

21.1.2022 20:42:46

@rigoni Do krabice to nedáš, já to mám srolované v herní krabici, kde mám další doplňky ke hrám. Prodávají se snad v sadě po dvou, mně to přijde jako super věci, ale zároveň se bez toho obejdeš. Foto najdeš v sekci Obrázky. Zase jako za cenu 250 Kč pro dva hráče proč ne, ve čtyřech bys to měl už za 500,-

- - -
začínám psát o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

21.1.2022 21:21:22

Neoprenove podlozky jsou obri a do krabice se rozhodne nevejdou.

21.1.2022 21:21:32

@Jonash, @Varouch Díky. Myslel jsem si to, ale raději jsem si to chtěl ověřit.

22.1.2022 10:31:07

Vybíráme z Bazaru

Armádní generál
Armádní generál
Akt. cena: 650 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas