nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Mars: Teraformace

Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: MindOK
FryxGames
REBEL.pl
Stronghold Games
Autoři: Jacob Fryxelius
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Karantena

Autor: Toneckrmelec | 4 hodiny 30 minut | 23.3.2020 | 0

Použitá hra: Mars: Teraformace + Mars: Teraformace - Venuše

Hráči: Toneckrmelec

Jelikoz od ledna hraji mars komplet, rekl jsem si, ze bych si pro zpestreni mohl dat jen s Venusi (navic me to s neklidem prijde celkem brnkacka).

 Prvni hru jsem rozjel s Mining guild. V prvni generaci jsem mars zavodnil dvema oceany a k nim prihodil vyzkumnou stanici. Takze tezba zeleza se pekne rozjela. Prisli i pekne karty(posileni mych kovu o 1€ a premena zeleza na vodu). Generace plynuly jedna za druhou a ja se pustil ostre do teraformace( za standarndni projekt 3€ zpatky). vse nasvedcovalo tomu, ze se podari zteraformovat. Takze mne velice prekvapilo, ze se nepodarilo. Pri uklidu karet a a priprave hry jsem si uvedomi, ze jsem to hral preci bez predehry, tudiz jsem mel mit jeste 2 generace k dobru :) Zteraformovat stacilo uz jen 7 hl. faktoru, takze by to byla brnkacka. Skoda ze uz hra byla zamichana. Nu coz, priste si v Mining guild budou muset zajistit lepsi managery.

 

Druhou hru jsem hral za Manutech. Hra pekne odsypala. Ing. z Manutechu sem tam zasobyli nejakymi surovinami, ktere byly vice nez vitane. Diky ctyrem kartam se podarilo dostat na levitujici stanici 24 plosin, coz prineslo 12 bodu a k nim pribylo 6 kusu stratosferickeho ptactva. Konecny vysledek byl krasnych 105 TR

 

Treti hru jsem rozehral za Teractor. Ale nechodilo moc karet se symboli zeme, takze efekt korporacejsem bohuzel moc nevyuzil. Vypadalo to, ze to projedu na cele care. Roztocil jsem zavity v mozkovne a nakonec jsem byl rad, ze jsem prohral jen o 1 stupen venuse (chybelo pouhych 5€). Holt ne vzdycky je posviceni (letmy propocet za 88 bodu).

 

 Dalsi report bude zrejme s Predehrou.

Odehráno v: neuvedeno

Komentáře

Zatím nebyl přidán žádný komentář...

Přidat komentář

Tato funkce je dostupná pouze přihlášeným uživatelům!

Můžeš se přihlásit nebo registrovat.

Vybíráme z aukcí

Dice Masters Marvel
Dice Masters Marvel
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 8 dnů

Nejnovější otázky

další >>