Mars: Teraformace

xxxxxxxxxo hodnoceno 988x (Seznam vlastníků)

Mars: Teraformace - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Jacob Fryxelius
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Sólo hra - výhra max. skóre

Zakoupil jsem si elektronickou verzi MT a protože hraji hodně sólo hry, tak zakládám vlákno pro porovnání max. skóre, které jste při sólo hře nahráli. Mě osobně se v průměru podaří nahrát okolo 80VB. Když se nadaří a nejdou karty, tak okolo 60VB a naopak když se daří tak přes 90VB. Výjimečně přes 100VB.

Ve vlákně nechci rozvýjit diskusi, ale skutenčě porovnávat max. dosažené skóre při hře. Stačí tedy uvést zda jste hráli záklud plus rozšíření, název korporace a dosažené skóre.

 

 

12.6.2021 13:29:05

základ, Problog, 125VB

Naprosto jedinečný výsledek, který jen tak nepřekonám.

 

 

12.6.2021 13:30:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Az budes hrat jeste vic, tak vyhra okolo 80 bude, kdyz se ti fakt nedari. Pres 100 pujdes pravidelne a cokoli nad 120 bude dilem stesti na karty.

Me by treba spis zajimalo, jake nejnizsi skore jste meli, a zaroven jeste vyhrali! Proste takovy ten ultra pech na karty, ale nejak to clovek pres standardni projekty nakonec zachranil :D

12.6.2021 20:33:40

Republika Tharsis - 83 b.

Sama republika je na solo jedna z nejhorsich. Ne, ze by chodili vyrazne spatny karty. Nejvetsi problem bylo teplo ( 7-8x zviseni pomoci st. projektu). Nakonec 3 mesta a na mape 25 b. a to bylo vse … (z karet 0 b.)

2.8.2021 12:43:36

UNMI - 74 bodu

na unmi musi prijit karty, aby se vyuzil jeji potencial. Bohuzel neprisly (na phobolog ale jeste horsi). Malo penez/ asi obcas spatne vyuzite/ spatne karty. Hral jsem na alternativni konec, coz se i diky Standardni technologii  podarilo (63 TR, 10b na planu, 1b za karty :)

22.8.2021 16:29:12

Vybíráme z Bazaru

Tindaya
Tindaya
Akt. cena: 678 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas