Mars: Teraformace

xxxxxxxxxo hodnoceno 990x (Seznam vlastníků)

Mars: Teraformace - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Jacob Fryxelius
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hra se začátečníky

Hru hraji s předehrou, draftem karet, někdy i koloniemi. Mars se mi hodně líbí, rád ji učím druhé lidi. Jak ji hrajete se začátečníky? A jak to zvládají? Díky.
7.4.2019 11:39:47

Hra so začiatočníkmi
Prvú, výučbovú, hru sme hrali bez rozšírenia, bez draftu a so začiatočnými korporáciami - teda všetci mali rovnaké, bez špeciálnych vlastností.
Takto som hru ukážkovo vysvetlil hráčom, ktorí po pár generáciách rýchlo pochopili princíp.
Ďalšia hra už bola s korporáciami, draftom a rozšírením - všetko prebiehalo bez problémov.

7.4.2019 13:11:43

Mno

Pokud hrajes prvni hry s lidmi,kteri moc nehraji, tak bych to udelal jako tom_game. Pokud ale uz maji neco nahrano,tak bych se pokusil i s nejakym rozsirenim(asi jen s jednim) a mozna i s draftem. Snaz se vysvetlit mechanizmy hry(nejdriv tunim ekonomiku a pak body) a hlavne jim rekni, ze v prvni hre je asi prejedes. Prvni generace bych popsal co a proc delam a i draft by mohl byt otevreny(napr. beru si tuhle kartu, protoze by mi znicila zeleninu ale nekoupim ji do ruky, nebo beru tudle levnou se symbolem veda, protoze na jine mam podminku 3 vedy ...). Hlavne je zkus zaujmout(je to skvela hra, tak at pribyvaji hraci),treba tou omackou, co je dole na kartach.

7.4.2019 18:24:39

Zacatecnici
Ja to ucil manzelku ktera temer nehraje a hrali jsme s korporacemi ( byla rada ze muze hrat za korporaci co pestuje rostlinky a zelen ) draft sme nehrali. A nehrali jsme ani na souteze. Prvni dve kola jsem odehral s ni, s otevrenyma kartama a pak uz hrala sama a prekvapive ji to dost bavilo.

7.4.2019 18:59:34

Vybíráme z Bazaru

Life of the Amazonia: Upgraded Base Components
Life of the Amazonia: Upgraded Base Components
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas