Mars: Teraformace

xxxxxxxxxo hodnoceno 963x (Seznam vlastníků)

Mars: Teraformace - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Jacob Fryxelius
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Digitální verze zdarma na EG

Od příštího čtvrtka 5.5.2022 od 17:00 Epic Games rozdává zdarma digitální verzi Mars Terraformace, tak si zobněte kdo má zájem.

29.4.2022 21:24:18

Můžete přidávat na účet

https://store.epicgames.com/en-US/p/terraforming-mars-18c3ad

Já už to mám teda na Steamu z Humble Bundle, ale klidně to můžu mít dvakrát, tím se nic nezkazí :o)

5.5.2022 17:31:06

Díky za tip, o digitální verzi jsem neuvažoval, ale zadarmo jsem si ji pořídil.
Zkusil jsem asi tři hry proti botům, a i když se to už možná někde řešilo, hned jsem odhalil pár chyb proti pravidlům, které hra obsahuje, tak jen pro zajímavost dvě největší:

1. Pokud lze kartu platit ocelí nebo titanem (anebo myslím i teplem v případě Helionu) a nemáte na její vyložení dost peněz, hra automaticky nastaví, že zaplatíte všechnu ocel (titan), které máte, a zbytek doplatíte penězi. Neumožní vám nějakou ocel (titan) si nechat, i když v penězích byste mohli doplatit víc. A když máte oceli (titanu) víc, než kolik karta stojí, sežere vám všechnu. Nejde to přenastavit, nebo jsem na to aspoň nepřišel.

2. Jednomu botovi se podařilo postavit zeleň na pole pro Noctis. Bylo to v situaci, kdy už na plánu nějaké destičky měl, ale byly obklíčeny mými, tak na ně nemohl navazovat.

12.5.2022 21:15:55

No mne to tedy pri platbe oceli nebo titanem nabizi moznost zaplaceny pocet libovolne upravit (mam Steam verzi).

12.5.2022 22:34:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Když mám dost peněz, tak mně taky. Ale když jich mám málo, tak se mi tam pevně fixne všechna ocel a nejde to zmenšit (levý trojúhelníček pro zmenšení čísla ani nesvítí).

12.5.2022 23:35:44 | Upraveno autorem (porovnej)

No a jak by jsi tedy chtel kartu zaplatit, kdyz na to nemas dost penez a jedinou moznosti je platit oceli/titanem ? Podle mne to automaticky nastavuje minimum pro platbu oceli/titanem a nikoliv maximum.

13.5.2022 09:27:01

Jsem za tu verzi moc rád. Je to super. Rychleji zahrané než na stole. Ale. Živej člověk je prostě živej. A zase ta digi verze si ohlídá všechno placení. U lidí je možně zapomenout zaplatit. Nebo opomenout podmínku.  

13.5.2022 15:28:29

Vybíráme z Bazaru

Dřevěný insert pro Arkham Horror: The Card Game
Dřevěný insert pro Arkham Horror: The Card Game
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas