Mars: Teraformace

xxxxxxxxxo hodnoceno 988x (Seznam vlastníků)

Mars: Teraformace - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Jacob Fryxelius
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Blackfire inserter

Zdravím,

nemáte někdo vyzkoušený inserter od Blackfire? https://www.fantasyobchod.cz/insert-na-herni-komponenty-terraforming-mars-blackfire
24.11.2017 17:22:15

insert
Ne ze bych s tim mel zkusenosti, ale na ruznych diskuzich na bgg o insertech se resi, jestli chces mit karty v obalech a jestli planujes rozsireni mit ve stejne krabici se zakladem.

25.11.2017 00:01:58

Radeji obaly nez inzert
Osobne bych doporucil spise karty obalit. Nejvice se nici pri hrani a nikoliv pri skladovani (specialne u tehle hry, kdy kazdy drzi a prebira karty v ruce).
Ja pouzil premiove obaly Mayday a jsem maximalne spokojen. Ale misto na inzert v krabici uz neni (mam mj. obe rozsireni a take upravene plexi hracske desky).

25.11.2017 00:57:48

.
Díky, obaly na karty neřeším, nejde mi o zničení karet, ale o setup ;)

25.11.2017 04:05:50

.
I kdyz neresis obaly, tak si pohlidej, aby se ti do te krabice vlezlo vse, co tam chces mit. Nektere inserty na trhu jsou nekompatibilni uz jen se samotnou deskou Hellas&Elysium. Jeste je Venuse a v planu jsou i dalsi rozsireni.

25.11.2017 05:01:13

To bibus
Díky :) proto se mi to moc nechce pořizovat na slepo, tak trochu jsem doufala, že tu najdu někoho kdo to vyzkoušel a je schopen říct jestli se do toho opravdu vleze rozšíření a jestli to stojí za to :)

25.11.2017 10:34:09

Vybíráme z Bazaru

Zelená planeta + Deluxe doplňky v CZ
Zelená planeta + Deluxe doplňky v CZ
Akt. cena: 850 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas