nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Mansions of Madness: 'Til Death Do Us Part

Rozšíření pro hru: Mansions of Madness
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Tom Jolly
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

„Takže hledáš neco speciálního, že? Je tu toho v okolí dost. Vlastně Brady včera v noci hledal červy, tam co bylo sídlo Fenstromových, jenž shořelo... Víš, tam na kopci u starého hřbitova. Donesl odtamtud nějakou věc... a vyměnil ji za pivo a whisky." Stařec mávl na barmana. „Martine! Máš jěště ten Bradyho úlovek?"
"Už to určitě zdechlo. Máš štěstí, že jsem se toho jěště nezbavil." Martin přistoupil s malou dřevěnou škatulí a překvapeně řekl: „Stále to sebou háže!

Popis rozšíření

V dalším volném pokračování hry Mansions of Madness s podtitulem „Til Death Do Us Part“ se přesuneme do městečka Innsmouth. Naším zdejším zaměstnavatelem je biolog z Arkhamu, který se doslechl, že se v těchto místech nachází divná zvěř. Úkol je až směšně jednoduchý a neskutečně dobře placený. Odběhnout do Innsmouthu, trochu si zalovit a vrátit se zpět. A kde začněte lépe pátrat po neobvyklé zvěři, než-li v místním hostinci?

Ovšem jak bývá zvykem, nic není nikdy tak jednoduché, jak se zpočátku zdá. Zejména jsou-li v tom zapletena „zvířátka“ z Arkhamu. A taková zvířátka tam určitě nikdo nečekal...

Obsah rozšíření:

  • 1 nový scenář
  • 2 karty pro strážce
  • 5 karet událostí
  • 3 karty cílů
  • 35 stop a pomůcek
  • 9 zámků a překážek
  • 4 karty infekce

Pozor: rozšíření je znovu tzv. Print on Demand, takže nebylo vytištěno u Fantasy Flight Games. Barvy karet jsou mírně odlišné. Z tohoto důvodu v rozšíření najdete balík stejných stejných karet jako v původní hře a taktéž se rozšíření nedá zamíchat do původní hry.

Autor: Heart_McBlue

Vybíráme z aukcí

Mahjong karetni verze
Mahjong karetni verze
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>