nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Mansions of Madness: The Silver Tablet

Rozšíření pro hru: Mansions of Madness
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Darrell Hardy
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

"Jmenuje se Ruth Wolcottová. Profesorka Ruth Wolcottová. Měla dobré reference i dostatek zkušeností. Jak jsem to měl vědět? Ano, byla krásná - krásná tak moc, že mohli o mně říkat, že jsem ji zaměstnal jen kvůli jejímu vzhledu. Ta měla proporce! Ale pojďme k věci. Jednou se zastavila, že by chtěla prostudovat jednu stříbrnou desku. Samozřejmě, že jsem jí ji ukázal. Pak si ji chtěla vzít na noc domů, prý aby měla soukromí. Nedalo mi to, tak jsem se jí na to zeptal, ale znáte ženy... hned změnila téma na... na náš neprofesionální vztah. No a nyní je nezvěstná a s ní i stříbrná deska."

Popis rozšíření

Tento příběh zná snad každý. Ať si to chceme nebo nechceme připustit, jednou i my budeme staří a oškliví a budeme rádi za každou pozornost od někoho mladšího. Takže nemůžeme mít starému pánovi za zlé, že podlehl mladé krásce.

Druhé malé rozšíření hry Mansions of Madness s podtitulem The Silver Tablet nás vezme na pátrání po "ukradené" stříbrné desce do domu profesorky Ruth Wolcottový. O jejím zmizení nikdo nic neví, ale profesor věří, že deska bude u ní v domě.

Obsah rozšíření

  • 1 nový scénář
  • 2 karty pro strážce
  • 5 karet událostí
  • 3 karty cílů
  • 38 stop a pomůcek
  • 10 zámků a překážek

 

Pozor: rozšíření je opět Print on Demand, takže nebylo tištěné u Fantasy Flight Games. Barvy karet jsou jemně odlišné. Z tohoto důvodu v rozšíření naleznete kopu stejných karet jako v původní hře a stejně se rozšíření nedá zamíchat do původní hry.

 

Autor: Heart_McBlue