Mansions of Madness

xxxxxxxxxo hodnoceno 118x (Seznam vlastníků)

Mansions of Madness - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Print-on-demand rozšíření

FFG právě vydali první print-on-demand rozšíření k Mansions of Madness od Richarda Launiuse (autor Arkham Horroru a připravovaného Elder Sign). Jedná se o jeden scénář se vším všudy, který rozšíří počet 5-ti původních scénářů ze základní hry. Zabývá se tajemstvím Witch House a vypadá velmi chytlavě.
http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=2401
http://www.fantasyflightgames.com/edge_minisite_sec.asp?eidm=169&esem=1
Bohužel je print-on-demand, což znamená, že ho místní obchody asi mít nebudou a dovoz z USA by se mohl celkem prodražit. Mno, nezbývá mi než doufat, že brzy vyjde plnohodnotné rozšíření :-)
24.6.2011 19:30:41

Kadaver
No i s poštovným to vyjde na 25 dolčů, což je nějkých 425 Kč a to je celkem dost na jeden scénář :). Ale každopádně by od toho měli dát celníci pracky pryč, protože se to vejde do limitu 22 EUR :)

24.6.2011 23:01:31

to Kadaver
Jak ty rozšíření Print-on-demand fungují a jak se dají sehnat?

25.6.2011 01:43:34

to Kadaver
Byla by to škoda kdyby to nebylo u nás, vypadá to lákavě,....pak další volbou sice ne uplně dokonalou je zakoupení vzorku... scan...,ale originál je originál,kouknu ještě ale jak na to zareagují naši severní sousedé, ti by mohli být pružnější.

25.6.2011 08:15:00

to Beholder & Kren
to Beholder: No, já jsem zase uvažoval, že bychom to nakoupili hromadně pro Korunkovské okolí, aby se rozmělnilo to poštovné. Tak jsme to udělali i u mini-rozšíření od Death Angela ku vší spokojenosti. To ale bylo ještě před těmi čachry s DPH a clem, takže by se to tentokrát ještě prodražilo a prodloužilo (údajně to celníkům trvá dost dlouho). Takže asi zůstaneme na suchu, jestli to případně ale nebudou schopni dodat třeba Poláci, jak navrhuje Mormacar.
to Kren: Print-on-demand fungují tak, že je FFG nepředtiskuje ve velkých nákladech v továrnách, ale tiskne až na objednávku u nějaké zpřízněné společnosti (jak sis určitě z názvu odvodil). Zavedli tento přístup pro malá rozšíření, pro které by bylo drahé připravovat tovární výrobu - průkopníkem byla dvě mini-rozšíření do Death Angela. Tím pádem si můžeš taková minirozšíření pořídit přímo ve FFG e-shopu, případně mají nějaké možnosti nabídky pro obchodníky, ale s těmi nejsem obeznámen. Možná by se do diskuze mohli zapojit vlastníci místních obchodů, jestli o tom mají nějaké informace a jestli to bude stát za to. Jinak se ta minirozšíření u nás v eshopech neobjevila.
Minirozšíření do Death Angela jsem tedy objednával přímo z FFG shopu pro naši malou skupinku ameripopelářů kolem Korunky, aby se rozmělnilo poštovné. Jak už jsem říkal, bylo to ještě před tou nově sníženou hranicí cla a čachry s DPH. Bavil jsem se o tom i se Skavenem (fantasyobchod) a říkal, že jsem se měl ozvat, že by si taky pár kusů objednal do obchodu. Bohužel to už bylo po objednání, ale je z toho vidět, že v té době neměl jinou možnost objednání, než taky přímo z FFG obchodu. Skaven má přitom pakty i s Polákama, takže Ti to taky asi neměli. Jsem tedy zvědav, jak se to bude vyvíjet a jestli to bude někde k sehnání u nás. Velmi rád bych si tuhle dobrůtku zařadil do své sbírky.

25.6.2011 09:40:35

to Kadaver and all
Souhlasím s tebou kdyby to šlo přes Korunku přidal bych se,mít to ve sbírce by se mi moc líbilo,chtělo by to domluvu s Caulym, uvidíme. Zkusím se zeptat Wargamera v Polsku v pondělí, ozvu se co mi odpoví. Sydovi jsem psal na Tomovy hry, uvidíme co ještě on odpoví. Třeba se to povede :-), když se sítě roztáhnou široko.

25.6.2011 09:58:00

to Kadaver
Já bych se taky přidal. Jak to bylo minule když jsi to objednával ve více kusech s poštovným u FFG ?

25.6.2011 12:38:52

rbx

Kren
ono to u nas bude, uz se tyto veci zacaly objevovat i v Evrope.

25.6.2011 13:18:23

to Kren
Poštovné s přidanými kusy bohužel narůstá (i když si nepamatuju, že by to bylo stejné i u Death Angela, ale tam to rozšíření bylo menší, lehčí a levnější). Kdyby se objednával 1 kus, tak poštovné je 9,95, kdyby třeba 5 kusů, tak by bylo 23,96. Až mě překvapilo, jak rychle to roste.
Spíše bych počkal, co na to řeknou Poláci, protože teď s těmi opletačkami s clem už se mi to nechce moc řešit.

25.6.2011 13:20:28

to rbx
Super, a předpokládaná cena se zatím neví?

25.6.2011 13:21:01

rozšíření
Taky bych do toho případně šla.

25.6.2011 14:40:39

rbx

Kadaver
nejsem ted u pocitace, tak to nedokazu rict, az vecer nebo nejpozdeji v pondeli.
Ostatne ja to taky chci pro sebe, takze v tom udelam maximum.

25.6.2011 14:43:29 | Upraveno autorem (porovnej)

rbx

Kadaver
tak jsem to nevydrzel a koukal se hned :-)
Jelikoz ty Death Angel packy vychazeji cca na 100,- a stoji $5, tak toto bude cca za 300,- protoze to stoji 3x tolik, tedy $15. Tolik muj odhad.

25.6.2011 15:41:11

Print-on-demand
Já bych ten scénář bral, takže pokud bude nějaká hromadná objednávka, nebo ještě lépe to bude u nás někdo nabízet, počítejte se mnou. ;-)

26.6.2011 21:12:22

Print-on-demand
Take se pripojuji...

27.6.2011 07:16:58

Print-on-demand
Byl bych velmi vděčný, kdyby to šlo nějak jednoduše koupit. Určitě se mnou také počítejte, díky.

27.6.2011 08:11:22

re
Šel bych do toho, včetně printeondemand pro Death Angels :-)

27.6.2011 20:48:35

re
Jsem na tom stejně jako Eyron.

27.6.2011 20:54:55

Print-on-demand
Tiez by som sa pridala.

27.6.2011 20:57:27

Print
Mě se ani nemusíte ptát, abyste věděli, že bych se taky přidala ;)

27.6.2011 22:23:38

re
Tak to máme zhruba 11 kupců... to není špatné. :-)

27.6.2011 23:02:20

re
Taky bych do toho šel, aby těch kupců nebyllo málo :)

27.6.2011 23:29:05

gev

re
Já bych do toho šel určitě taky

28.6.2011 09:07:38

re
Při objednávce 12ti kusů (+4 k Death angels) pro 12 lidí je poštovné 44,5, tedy 3,7 dolaru na jednoho.
Já bych to klidně objednal, ale co se mi úplně nechce je to pak rozposílat... Nějaké nápady?

28.6.2011 09:08:38 | Upraveno autorem (porovnej)

Eyron
To je výzva? Jinak rozšíření DA bych taky bral.

28.6.2011 09:09:40

Eyron
ještě k tomu nesmíš zapomenout připočítat DPH, což v tomto případě dělá asi 855 Kč a celního deklaranta (minimálně 180 Kč) ;)

Takže to v celku výjde stejně (ne-li o nějakou tu desetikačku dráž) jako když si to objedná každý sám za sebe (a bude to mít bez DPH a celní prohlídky)

A o tom rozesílání po ČR ani nemluvím...takže to je opravdu levnější objednat každý za sebe a nebo počkat jestli se to nepodaří pak koupit u nás (to by mohla být nejlevnější varianta)

28.6.2011 09:16:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Rafter Five
Rafter Five
Akt. cena: 40 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas