Mansions of Madness

xxxxxxxxxo hodnoceno 118x (Seznam vlastníků)

Mansions of Madness - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Bazar - offtopic

Omlouvám se za tento netradiční offtopic. Včera se mi ozval zájemce o hru Mansions of Madness, kterou nabízím v bazaru. Bohužel kontaktní email (začínající Jakubb...), který na sebe uvedl mi neustále vrací zprávu s tím, že adresát neexistuje.

Rád bych proto zájemce o MoM kontaktoval touto cestou.

Pokud si tuto zprávu přečtete napište mi prosím soukromou zprávu přes Zatrolené hry nebo na sebe uveďte funkční email. Děkuji za pochopení.
8.8.2011 07:53:24

to Parxel
Zkus si otevřít zdrojový kód mailu a podívat se na adresu odesilatele (From) a Reply-To adresu. Možná by to mohlo pomoct a podaří se Ti odhalit správnou adresu. Zdrojový kód se dá jednoduše otevřít ve všech mailových nástrojích (v Thunderbirdu přes menu Zobrazení-Zdrojový kód zprávy) a pravděpodobně to bude i nějak možné přes webové rozhraní, pokud používáš nějaké rozumné.

8.8.2011 08:14:16

soukromá zpráva
Teď ještě Zeus zavedl, že posílá soukromou zprávu se zdejším kontaktem na kupujícího. Ale to asi víš, tak mu pošli ještě avízo zdejší soukromou zprávou. Jinak zkoušel jsi ten e-mail jen s jedním "b" a nebo nějakou nejlogičtější kombinaci? Mě se taky už víckrát stalo, že jsem se uťuknul a napsal špatný e-mailový kontakt.

8.8.2011 08:17:53

to Parxel
Teď, když jsem si přečetl Křenovu zprávu, tak mi vlastně došlo, že posílání zpráv v bazaru je dělané tady přes webové rozhraní. Tak to Ti ten zdrojový kód mailu nepomůže, to jsem to ale babral. Omlouvám se za dezinformaci, občas je holt třeba uvažovat i v kontextu :-)

8.8.2011 09:03:57

all
Dík za snahu poradit.

Jedná se o email zaslaný přes ZH z bazaru, takže odesílací adresa mi nepomůže. Diovi jsem také psal, ale podle emailu se prý uživatel nedá dohledat. Pár variant adres jsem také vyzkoušel, ale bez úspěchu.

8.8.2011 11:18:51

Parxel
mozno ma ten uzivatel aj nick jakub, najde ich to tu asi 7-8 tusim, tak im skus poposielat maily (resp SZ). Nie je ich tak vela, aby to neslo, aj ked nahoda by to bola ako hrom.

8.8.2011 23:09:50

miso
Ok, zkusim.

9.8.2011 07:09:43

Jakubbarta86l@gmail.com
Predpokladam, ze to byl tendlec manik, mne se ozval ze bere Ghost Stories a mel jsem uplne stejnej problem (taky jsem mu tady nechaval zpravy) - si myslim ze je to nejakej vtipalek.

9.8.2011 11:06:10

Fuf00n
To je on. Mě to je celkem jedno, protože se mi ozval další zájemce, ale říkal jsem si, že vzhledem k tomu, že mi napsal dřív, tak počkám 2 dny a pokud se do dneška do večera neozve, hru prodám.

Podle toho emailu, který poslal mi jako vtipálek nepřišel, protože se mě ptal jestli to nechci vyměnit za MEQ, ale jak to je doopravdy to samozřejmě nevím.

9.8.2011 11:39:28

Vybíráme z Bazaru

Duna: imperium - Vzestup Iksu (ve folii, DE)
Duna: imperium - Vzestup Iksu (ve folii, DE)
Akt. cena: 950 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas