nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Manhattan Project, The: Second Stage

Rozšíření pro hru: Manhattan Project, The
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: strategická, ekonomická
Čeština: undefined
Vydavatelé: Minion Games
Autoři: Brandon Tibbetts
Eric Jome
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Second Stage obsahuje celkově 4 mimirozšíření pro hru The Manhattan Project, které můžete přídat k původní hře buď jednotlivě, nebo v libovolné kombinaci. Jedná se o následující moduly:

  • Národy 2: Stejně jako první minirozšíření Národy, které přidávalo 7 karet světových mocností, za které bylo možné hrát, přináší rozšíření Second Stage další 7 zemí s unikátními bonusovými schopnostmi.
  • Raketové technologie: Dávají vám možnost stavět rakety, které fungují stejně jako bombardéry v základní hře s tím rozdílem, že proti raketám vás neochrání stíhačky.
  • Technologie vodíkové bomby: Umožňuje hráčům vrátit dostupnou bombu na spodek balíčku. Jako odměnu získáte kartu Vodíkové bomby. K sestavní Vodíkové bomby nicméně potřebujete také Lithium Deuteride, který je možné získat jen na několika málo kartách, které fungují podobně jako karty dolů.
  • Osobnost: Přidává do hry 7 rolí odpovídajících reálným osobnostem, které významnou měrou přispěly k existenci celého „Projektu Manhattan“. Pokaždé, když si budete stahovat zpět své dělníky do zásoby, si zvolíte také jednu z dostupných rolí. Každá z těchto rolí poskytuje velmi zajímavou unikátní výhodu a to až do chvíle, než si opět budete muset zvolit jinou roli.

Autor: paladin91