Malé velké galaxie: Do neznáma

xxxxxxxxxo hodnoceno 102x (Seznam vlastníků)

Malé velké galaxie: Do neznáma - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Malé velké galaxie
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Gamelyn Games
Autoři: Scott Almes
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dotisk

Mám 6 karet hangáru a žádnou bodovací kartu. V pravidlech se píše, že karet hangáru má být 5. Má někdo podobný problém? Kamarád má s dotiskem stejný problém. 

23.5.2022 20:22:53

Dneska mi hra přišla a vypadá to, že mám stejný problém a bodovací karta mi taky chybí.

23.5.2022 21:06:55

mám objednáne ale ešte mi nedošla,

chcem sa spýtať, je ta bodovacia tabuľka nejak zásadna alebo len je to počítadlo bodov?

23.5.2022 21:17:10

@Lucas - není, jen udržuje lepší přehled ohledně konci hry a člověk to nemusí pořád přepočítávat (především ve hře více hráčů). Chyběla mi už v základu.

Btw. teď nevím, jak je to v pravidlech, ale my to hrajeme tak, že body z kartiček průzkumu (Trpasličí planeta, Černá díra, Roj asteroidů) počítáme až na konci ne při jejich získání.

---------------------------------------------------
správce katalogu her, vydavatelů a autorů

23.5.2022 22:41:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Když tak tu ji máte ;-)

https://uloz.to/file/OeTsIlvmpnYM/dnbt-horz-jpg#!ZGVmZGR2AwD1LGRlMwRjAJSxLzDkLx1MoaOjrJI+qUtgqzIuZj==

24.5.2022 01:30:31

Mám dojem že z druhé strany hangárů jsou galaxie pro sólo hru. Podívej se, jestli tam máš nějakou galaxii 2x nebo jsou jiné. V případě, že jsou jiné, jsi docela vyhrál.

24.5.2022 05:12:29

No to mě zajímá, jak se to rozlouskne. Doufám, že to nebude problém všech kopíí, ta bodovací tabulka je nejlepší věc na tom rozšíření! :)

24.5.2022 06:31:46

Třeba o tom něco vědí @aneken či @Eyron ?

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

24.5.2022 09:02:12

Ahoj, ano, ta karta zjevně chybí v celém tisku, omlouváme se. Zjišťujeme, kde je problém, dali jsme to tisknout ze stejných tiskových dat jako minule, opravovala se jen krabice. Zveřejníme ofiko pdf počítadlo k tisku a pokusíme se vytisknout i náhradní počítadla, jakmile zjistíme, kde se co pokazilo, prosíme o chvíli trpělivosti…

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

24.5.2022 12:12:40

V mojí taky není, místo toho hangár… kde se dá porešit doposlani? 

24.5.2022 12:14:15

Obávám se, že my všichni s novým dotiskem nemáme, v pravidlech zmíněnou, bodovací tabulku.

24.5.2022 14:57:57

Než vyřešíme dotištění bododvací karty (zatím není papír :-/), tady je pdf: https://www.rexhry.cz/sites/default/files/instructions/tegbtb_2nd_scoretracker_mat_frontandback.pdf

Dungeon Master v REXhry a Planetaher.cz

9.6.2022 10:54:15

Tak u mé verze navíc chybí zelený bodovací žeton. 

 

16.6.2022 15:42:19

A ještě je tam další chyba, která ovlivní sólo hráče, cituji REXHry z FB:

"Bohužel se ukázalo, že v případě dotisku rozšíření Do neznáma pro Malé velké galaxie jsou problémy větší než jen bodovací karta. Při tisku došlo k záměně souborů a velké karty byly vytištěny pro základ. To je důvod chybějící karty a také toho, že u nového tisku rozšíření jsou karty nepřátelských galaxií, proti kterým se hraje v sólu, stejné jako v základu. Jednáme nyní s tiskárnou, aby se tyto karty daly do pořádku a my jsme vám je mohli nahradit. Problém je nyní jen pro ty, kdo hrají sólo. Děkujeme předem za trpělivost, oprava karet chvíli potrvá.
Do té doby tu máme pro zuřivé sólohráče alespoň pdf: https://www.rexhry.cz/sites/default/files/instructions/teg.btb_.playmat.solo_.cze_.final_.pdf"

Jako při tom všem jsem rád, že jsem rozšíření nekupoval…

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

18.6.2022 08:12:07

Tomu říkám pech. Když jsem se rozhodl, že si TEG pořídím a pochopitelně komplet, tak chytnu šotka. To mám za to, že jsem otálel a nevzal to rovnou v prvním tisku.

Vytisknu pdf a narvu do obalů.

27.8.2022 13:49:18 | Upraveno autorem (porovnej)

A žiaľ, neopravila sa ani chyba na kartách nebezpečia, ktorá hovorí o presune lodí po preletení dráhou nebezpečia na kartu galaxie, pričom v pravidlách sa hovorí o presune na kartu prieskumu. 

26.9.2022 21:38:26

Ahoj, je nějaký update ohledně těch špatně natištěných karet? 

7.10.2022 18:39:28

Ano, snad by to někdy na přelomu měsíce mělo být konečně tu… 

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

10.10.2022 22:54:54

Ahoj, měsíc se přelomil, ví se něco nového? Díky.

8.11.2022 18:33:26

Ahoj, zrovna jsme psali na našem FB, že karty už jsou ve speciálkách a je tak možné si tam o ně říct k objednávce či se tam pro ně stavit.

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

10.11.2022 09:59:39

Vybíráme z Bazaru

Úlomky nekonečna
Úlomky nekonečna
Akt. cena: 420 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas