Malé velké galaxie

xxxxxxxxxo hodnoceno 445x (Seznam vlastníků)

Malé velké galaxie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Gamelyn Games
Autoři: Scott Almes
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

sólo

Jaké je to sólo ? Má už někdo zkušenost?
5.11.2015 06:27:24

zkušenost
Ano mám :-) Včera jsem dal 10 her. Prvních 7 her prohra, byl jsem nešťastnej a rval jsem si vlasy. Pak jsem měl trochu víc štěstí a 3 vyhrál. Ta hra ti nic nedaruje a občas předvádí šílenosti. Není vůbec lehké vyhrát. Mám už nějaké sólo hry za sebou a tohle je opravdu výzva - není to žádná pohodička - je to souboj o Galaxii jak má být.
Navíc máš základních 5 scénářů pro sólo hru, já zkoušel první z nich, takže o zábavu je postaráno.

5.11.2015 07:22:10

celyl
Díky za info,moc jsi mne potěšil .Počkám ještě na nějaké soloinfo a půjdu psát ježíškovi .

5.11.2015 19:19:54

obtížnost
Teď jsem si všiml, že jsem si nevědomky vzal jako protivníka vražednou ničemnou galaxii. A zkoušel jsem dál a dál a stále mi bylo divné, proč prohrávám :-). Je tady 5 úrovní snadná, běžná, cvičná ničemná, obtížná ničemná a já si zrovna vezmu tu vražednou ničemnou.

5.11.2015 20:23:15

Následování akce ničemné galaxie
V pravidlech je napsáno, že mohu následovat pouze pokud je akce proveditelná. Mohu následovat využití kolonie, pokud mi akce útok ničemné galaxie nic neudělala (nemám například energii, kterou by mi mohla ukrást)?

30.1.2016 12:20:48 | Upraveno autorem (porovnej)

nasledovani
hmm, ja bych tu akci nasledoval... podle me je proveditelna, i kdyz z toho nicemna galaxie nic neziska... jen muj dojem...

30.1.2016 18:31:14

Následování
Já bych ho právě nenásledoval. Akce nemohla být provedena.

BTW: zatím jsem testoval sólo a první dvě celkem brnkačka, tak normální jsem dal na druhej pokus. Zítra jdeme testovat ve více lidech.

17.10.2016 21:41:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Kai

Následování
Tady jsou taky pro nenásledování: https://boardgamegeek.com/thread/1460004/solo-play-question-about-following-unused-action-d

19.10.2016 21:49:25

Vybíráme z Bazaru

Partnerské hrátky
Partnerské hrátky
Akt. cena: 199 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas