Malé velké galaxie

xxxxxxxxxo hodnoceno 445x (Seznam vlastníků)

Malé velké galaxie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Gamelyn Games
Autoři: Scott Almes
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

"Koření musí proudit"

Ahoj všem, mám tuhle hru rád doposud…a jelikož mám i velmi malé děti, sólo verze pro mě na pár minut je ideál. Mno a taky jsem fanoušek Duny. Vlastním Dunu Imperiál, jenže i v sólu na nějakou tu hodinu je :-( a tak jsem si vytvořil mini Dunu do galaxií :-)

 

Materiál, desky apod. mám zmáknuté a mám je už hotové, plánuji vše dát pomalu do sekce “ke stažení”.

 

Povedlo se mě udělat i sólo soupeře Barona Harkonenna, pokud se přídavek zalíbí, mohu zapracovat na dalších věcech. Teď dávám pravidla dohromady jak pro sólo tak pro hru více hráčů. Jestli hru znáte, víte, že se zde nachází i karta planety Arrakis :-)))

 

Chtěl jsem se zeptat (a reaguji i na to co ve hře chybí – jiná diskuze), jestli jste zvědavý a co si představujete? Těžba kořeni je samozřejmost a to i červy :D

30.1.2022 21:16:05

Vzhledem k tomuto příspěvku si s dovolením trochu rýpnu - odhaduju, že by se těm pravidlům určitě hodila korektura gramatiky ;-)

31.1.2022 00:09:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj, v sekci “ke stažení” ke k dispozici už sólo verze pro Malé velké galaxie - koření musí proudit :-) Budu rád za jakékoliv poznámky :-)

7.3.2022 21:14:10

Vybíráme z Bazaru

Successors CZ (nabarvené figurky)
Successors CZ (nabarvené figurky)
Akt. cena: 2750 Kč
Končí za: 7 hodin

Offcanvas