Majesty: Má koruna, mé království

xxxxxxxxoo hodnoceno 84x (Seznam vlastníků)

Majesty: Má koruna, mé království - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 7 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Marc André
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké to je?

;-)
11.9.2017 16:28:53

nevím
Vypadá to pěkně, na bgg jsou nějaká videa. A hrajeme.cz má teď soutěž.

25.11.2017 17:01:43

Dobrá hra
..nenáročná na pravidla, karty pěkné, barevné. ŽETONY peněz perfektní. Partie odehraná do 15 - 20 minut. Spousta kombinací. Znovuhratelnost průměrná...
7/10

29.12.2017 16:18:59

Příjemná hra
Odehrál jsem asi deset partií a mohu říci, že je to velmi příjemná hra. Poutavá grafika, krásné a bytelné žetony mincí, jednoduchá pravidla a hlavně pocit, že každým tahem něco dostaneš a bohatství se hromadí. Upozornil bych pouze na dvě věci:
1. Je třeba si dávat pozor, kdy hra končí. Karet je totiž ve hře více, než je povoleno odehrát (12/hráč), takže nějaké zákonitě zbudou. Nám se při první partii ve dvou stalo, že jsme sice vytřídili karty podle návodu, ale nedošlo nám, že jich i tak bude více než 24.
2. Určité nepříjemné stituace mohou nastat, když se někdo soustředí na útočnou strategii (a bere si hlavně vojáky) a ostatní tím začne kosit. Pak se partie může zvrtnout na hon za strážemi a vojáky, ale to může na druhou stranu někoho naopak bavit.

10.1.2018 12:06:56 | Upraveno autorem (porovnej)

Za mě cajk
Pravidla hry velice rychle pochopitelná - vysvětlíte během 5ti minut. Karty s moc hezkými ilustracemi - skvěle podtrhují téma celé hry. Nejlepší jsou ale žetony bodů nebo peněz chcete-li. Velice kvalitně provedené, skvěle se s nimi manipuluje. Co bych vypíchl, tak možná by se hodily žetony hodnoty 5, ale není to zas takový nedostatek. Také dobírací karty postav by možná mohli být větší. Hra je velice svižná a přímočará, ale na druhou stranu je tam i dostatek strategie. Znovuhratelnost za mě velice dobrá, interaktivita s ostatními hráči průměrná. Co bych rozhodně chtěl pochválit, tak je vybalncovanost hry - většinou ve 2 hráčích končíme mezi 170 - 200 body/osoba a rozdíl mezi námi bývá +- 10-20 bodů.

20.2.2018 08:39:09

za mě
Hezká a jednoduchá hra, ale pro rodinu s dětmi. Mocnáhody na velké kombení. Zase na druhou stranu rychle odehráno a každej se může hned zapojit do hry. Pravidla vysvětlíte během přípravy hry.

HRASoprodejce, tím se snažím vyjít vstříc :)

20.2.2018 16:52:54

Super hra

Teď jsme se s ní seznámili o víkend, celkem odehráno asi deset her a pocity výborné.
Doporučuji
Petr

5.10.2020 11:47:50

Ew

Deti
Mám odskúšané s malou dcérou (5r) nemá problém a užíva si hru ;)

5.10.2020 15:26:11

Vybíráme z Bazaru

Scythe modulární herní plán
Scythe modulární herní plán
Akt. cena: 680 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas