Magic: The Gathering

xxxxxxxxxo hodnoceno 390x (Seznam vlastníků)

Magic: The Gathering - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, sběratelská
Čeština: není
Vydavatelé: Wizards of the Coast
Autoři: Richard Garfield
Rok vydání: 1993
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Levné commonky

Má někdo tušení, kde by se daly koupit (velmi levně :)) common karty v relativně velkých kvantech? Viděl jsem v zahraničních e-shopech nabídku mixu různě starých common karet po 500x, 1000x, ..., ale u nás nic.

MTG jsem měl vždycky rád, ale odrazoval mě jak fakt, že je třeba do hry tlačit stále další peníze, tak početná komunita pubertálních rozmazlených honičů, neustále se předvádějících novými boostery (brát s nadsázkou, nechci nikoho urazi :)). Nedávno jsem se ale začetl do článku o all-common formátu a zjistil jsem, že by to byla ideální hra k pivu s kamarádama v hospůdce. Prostě s sebou vzít krabici od bot plnou karet, postavit to nejlepší z nejhoršího, a začít mastit. :) Taková modernější varianta mariáše. :D

Má někdo nějaký tip? V e-shopech jsem na podobnou nabídku sice nenarazil, ale dovedu si představit, že zarytí hráči mají doma tuny podobného (a pro ně neužitečného) bordelu. Díky.
26.11.2009 14:33:09

marte
all common je super, ale já už doma taky nic nemám, rozdal jsem to klukům u nás na turnajích :(

26.11.2009 14:38:16

sydo
Škoda, škoda, ale snad se najde někdo další. :)

Ono to vůbec nespěchá, teď se právě v nejbližších dnech chystám vysolit veškeré své momentální mění za Titana, ale tak výhledově bych o nějaké nepotřebné karty zájem určitě měl. Určitě tady bude někdo, komu zabírají místo ve skříni. Mám dojem, že z každého boosteru je pro "profesionální" hraní využitelná tak maximálně jedna karta, takže toho odpadu musí být fakt hodně. :)

26.11.2009 18:13:58

Marte
Zkus aukro,tam se prodavaji velke mnozstvi "smeti". Ale hry s timto smetim jsou 100x lepsi nez partie uhonencu, jaks psal vyse :). Doporucuju, neznam lepsi nepocitacovou hru. Samozdrejme muzes koupit karty i v Cernem rytire, vybrat si primo kusovky, karty, se kteryma hraju ja, tam stoji 3-15 kc/kus :)

27.11.2009 01:03:15

Drussbarb
Dík za tip, Aukro prohlížím vcelku pravidelně. Problém je, že je tam k mání sice mnoho smetí, ale vždycky z mně neznámého důvodu zároveň i s desítkami uncommon a rare karet. Kdybych je chtěl koupit takhle, tak se mi cena jedné common karty (30 halířů?) několikanásobně zvedne, přičemž toho "bordelu" (pro mě U a R karty) bych se zbavoval asi těžko...

5.12.2009 14:05:02

Černý rytíř
Pokud jde o Černého rytíře a další, tak tam se sice kusovky koupit dají, ale rozhodně to není pro účely hospodského Magicu.

5.12.2009 14:07:50

OT
(neviem, co su comonky, MtG nejak neto..)
..ALE: http://www.wotc-direct.com/cz_CZ/register ..uz mi prisla vyzva na vyzdvyhnutie starter packu v jednom shope v PH, zadarenko.. tak som zvedavy:))

14.12.2009 23:01:01

Marte
No,kdyz si das web cerneho rytire,das si filtr ceny karticky do 3,- tak uvidis,kolik tam toho maji :)

15.12.2009 08:19:30

MTG commonky
POkud si chcete objednat mix Céček, zkuste to tady http://www.mysticshop.cz/katalog.php?idc=27&idg=876 , jedna karta tam vyjde cca ani ne na půl koruny ;)

29.7.2010 07:51:54

cena
No, cena to zas tak super není. Nabídka je dost nekonkrétní.

Já jsem si říkal, že Magic zkusím, tak jsem si objednal balík pro začátečníka zdarma a k tomu pár karet z Aukra a jde o mix karet (C,U,R) v super stavu, kde jsem na 57 hal./ks.

V Rytíři se dají koupit všechny common z edice M2011 za 150,-. To taky může někoho zajímat.

29.7.2010 08:40:13

________________
http://cernyrytir.cz/index.php3?akce=100&limit=100&sekce=mtg&submit=Vyhledej
Zhruba 140 common karet za 39 kč a při osobním odběru ještě sleva 20 kč.

20.7.2015 21:19:17

Vybíráme z Bazaru

Northgard země nepoznané (EN) KS verze + rozšíření
Northgard země nepoznané (EN) KS verze + rozšíření
Akt. cena: 1675 Kč
Končí za: 17 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas