Mage Wars Arena

xxxxxxxxxo hodnoceno 46x (Seznam vlastníků)

Mage Wars Arena - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Arcane Wonders
Pegasus Spiele
Autoři: Benjamin Pope
Bryan Pope
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Další rozšíření...

Takže kromě už vydanýho malýho rozšíření (cca 100 kopiíí karet ze základní sady),
se na BGG objevila zpráva, v sekci diskuzí k MW, že výrobce poslal/posílá do tisku
další rozšíření, kde budou:

a) 2 noví mágové: Forcemaster (zaměření na Psychic školu kouzel) a Warmaster (zaměření na War a Earth školu kouzel).

b) cca 200 karet kouzel

c) 2 alba na karty kouzel

d) další drobnůstky...

Vypadá to, že s tímhle rozšířením už by se dala hrát i 4-hra (bez nutnosti mít 2 základní hry).

Hoši z AW už to mají nejspíš navržený dopředu a teď to už jen dle kupní síly zákazníků posílají do tisku :-).
29.10.2012 10:50:44

DD

Rozsireni
Jj o tomhle rozsireni se mluvilo u z docela dlouho.
Akorat mam pocit ze rozsireni pro 4 hrace melo obsahovat jeste novou hraci desku, nevim jestli vetsi nebo co a jak, ale myslim ze to bude jeste neco jineho.

29.10.2012 11:38:35

gev

Rozšíření
Tohle není rozšíření pro hru 4 hráčů, neobsazuje žetony v dalších dvou barvách.

Co se týče desky pro hru ve 4, pro hru 2v2 má stačit deska původní, pro hru všichni proti všem se mají dát 2 desk vedle sebe.

29.10.2012 13:11:04

to gev...
No, měl jsem na mysli týmovku ve 4, 2 proti 2.
Pak už stačí herní plán jen 1, žetony akce bude tým sdílet (mohlo by vadit, jen kdyby hráli stejné potvory, lze snadno dořešit), stejně tak jako stavovou desku, kde si 2. hráč týmu bude značit jinýma kostkama (žetonama) svoje hodnoty. Principielně by šlo i sdílet album s kartama (každý by měl půlku listů), ale lepší bude, když bude mít každý vlastní :-).

Nezkoušeli jste někdo jak vypadá 4-hra (týmovka) - není pak aréna moc přeplněná kartama?

29.10.2012 14:12:17

gev

laredo:
Na zkušenosti se hrou ve 4 jsem taky zvědavej, mě občas ta deska přijde dost zaplněná i ve dvou :-)

29.10.2012 14:23:46

První rozsáhlejší informace
http://magewars.com/jsite/jnews/lists/latest-news/2012-december/item/89-the-forcemaster-vs-warlord-expansion

8.12.2012 00:22:21

Vybíráme z Bazaru

Osud dobrodruha
Osud dobrodruha
Akt. cena: 560 Kč
Končí za: 16 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas