Mage Knight: Ultimátní edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 143x (Seznam vlastníků)

Mage Knight: Ultimátní edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Lavka Games
NECA
Pegasus Spiele
SD Games
WizKids
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Solo hraní


Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli tu má někdo zkušenosti se solovým hraním. Manželku by tento titul zřejmě nelákal, ale já jsem stále dost na vážkách, proto bych rád věděl, jestli je to vhodná záležitost pro solitéry :) Díky!
12.3.2019 17:11:07

ano
Je to velmi vhodná hra pro sólo.

12.3.2019 17:18:36

solo
Jedna z nejlepších solo her.

12.3.2019 17:50:59

solo
presne toto bol aj môj pripad, ked som riešil či kupiť/nekupiť hru za 100€, mam zatiaľ odohratý par krat prvy a druhy scenár a je to vyborná hra aj na solo hranie, takže odporúčam

13.3.2019 09:26:53

Multiplayer soliter

Hrat jsem kdysi jen par her a ve dvou a prislo mi, ze se stejne kazdy vyda jinym smerem a je tam nulova interakce. Takze hrat to znova, tak snad jen solo.

14.3.2019 08:32:56

Solo
Potvrzuji jedna z nejlepších sólo her

14.3.2019 17:54:34

solo
Za mě supr solo hra.
Hrál jsem i ve více lidech (4ři hráči).
Bohužel hra je ideální tak pro jednoho max 2 hráče.
Ve více lidech se čeká na tah hráčů, který může trvat poměrně dlouho a tím pádem se jenom čeká a moc nehraje...

Ale jako solo hru určitě doporučuji, pravidla jsou sice hodně obsáhlá ale herní principy jsou celkem jednoduché a návod je přehledný. I když si člověk nepamatuje všechno, v návodu si to bez problému vyhledá, nebo může na vše co je na mapě použít lama kartu, kde se mu vysvětlí a nabídnou akce co smí na daném poli dělat.

3.1.2020 09:34:47

Ahoj,

bral bych tu hru taky jen pro sólo hraní. Chci se zeptat, kolik vlastně scénářů jde hrát sólo?  Myslím teď základní hru. Prošel jsem si i pravidla rozšíření a tam jsou sólové scénáře jasně popsané (u rozšíření Ztracená Legie a Stíny Tezly)

--

V pravidlech se píše (u scénáře Sólové dobývání): 

Další sólové mise
Toto je standardní sólová mise. Pokud si to ale budeš přát, můžeš si 
zahrát jakýkoliv ze scénářů jako sólový. Prostě využij stejnou přípravu hry a stejná speciální pravidla jako v tomto scénáři. 

--

Jsou tam typy scénářů kooperativní, soutěživý, mírně soupeřivý, soupeřivý a velmi soupeřivý.  U kooperativního chápu, že jde hrát v jednom za více postav, ale ty další?

2.8.2022 10:33:16

@Martinus71  Sólově je ta hra skvělá! Tím bych začal.

Typ scénáře je údaj pro hru více hráčů. Soutěživý, znamená, že hráči hrají proti sobě. Kooperativní, samozřejmě spolu. 

Pokud budeš hrát sólo, nebudeš hrát za více hrdinů, jen upravíš scénář který chceš hrát na sólo a ten si zahraješ s jedním vybraným hrdinou. Využiješ Příprava hry (pro 1 hráče) a všechna zvláštní pravidla+zvláštní pravidla scénáře který chceš hrát, cíl, délku atd.

2.8.2022 13:50:47

Vybíráme z Bazaru

PLAYMAT Duna Impérium + obě rozšíření
PLAYMAT Duna Impérium + obě rozšíření
Akt. cena: 2500 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas