Mage Knight: Ultimátní edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 148x (Seznam vlastníků)

Mage Knight: Ultimátní edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Lavka Games
NECA
Pegasus Spiele
SD Games
WizKids
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

poškození


Ahoj,
dnes došla krabice, nicméně mám dosti poškozený insert (na dvou místech prasklý, cca 10cm) a k tomu je zlomený bílý hrad (oddělený od podstavce)).

Má někdo podobnou zkušenost?

Dá se to všechno podlepit / slepit, takže to zřejmě reklamovat nebudu. Jen je to škoda, kazí mi to ten báječný pocit megalomanské hry.
4.2.2019 17:35:34

Insert
Moje kopie mi přijde v perfektním stavu. Pokud by někdo měl zájem, minimálně bych daroval tu část insertu na karty a žetony... (ideálně Praha).

7.2.2019 15:08:56

Insert
Tak já mám insert na padrť...:-(
Klub stolních a deskových her Litomyšl

7.2.2019 18:48:59

.
Tak mám za sebou unboxing. Vše v pořádku a po rozdělání všech komponent nehodlám insert zavrhovat. Karty hrdinů s jejich vlastními žetony jsem napytlíkoval stejně, jako jsem to měl v základní hře a myslím, že nebude jediný problém, aby se do krabice nyní vlezly i karty v obalech. :) Jenom jediná věc a ta možná bude způsobená mojí debilitou, ale fakt jsem žetony nepřátel nedokázal nandat do těch dvou přihrádek vedle dílků mapy... Nicméně v krabici je i tak místa dost díky napytlíkování hrdinů, takže jsem využil jinou přihrádku na zbylé nepřátele. Jdu na pravidla!

Vyzvednuto v obchodě s deskovými hrami Labyrint ČB. Díky, kluci.
_________
Nechť Pán zatlačí a Paní zatáhne.

11.2.2019 14:28:23

Nevycentrovaný tisk karet
Ahoj,
unboxing za mnou, insert prasklý. Všiml jsem si také, že grafika některých karet (cca 7) je výrazněji posunutá směrem nahoru/dolu, takže se na okraji objeví tenký proužek z grafiky jiné karty.
Máte někdo obdobnou zkušenost?

13.2.2019 19:33:41

ziadne poskodenie
Mne prislo vsetko v poriadku, ziadne poskodenie ani nic. pre istotu som to 2x pozeral

13.2.2019 19:44:30

@dadul
Tak jsem prošel všechny karty a asi u 2-3 karet je vidět, že je grafika posunutá více nahoru. Ale nic extrémního to není, kdybych se na to nezameril tak si toho nevšimnu.

13.2.2019 20:45:17

Oříznutí karet
V mém případě jsou některá čísla karet v pravém dolním rohu useklá uprostřed (vodorovně). Horší ale je, že některé ostatní karty jdou z rubové strany poznat podle spodního proužku díky posunu :(.

13.2.2019 21:31:06

Re
Přátelé, kamarádi, drazí hráči, vše je na velmi dobré cestě a během pár týdnů dopošleme všem z vás, kteří se ozvali na obchod@rexhry.cz jak nové inserty, tak případně chybějící příručku pravidel rozšíření. Pokud máte jiné poškození (třeba něco s figurkou, ořezem karet), určitě to vyřešíme, napište na výše uvedený email. Do konce víkendu bych měl stihnout všem odpovědět.

Dungeon Master v REXhry a Planetaher.cz

14.2.2019 11:09:00 | Upraveno autorem (porovnej)

U mě vše v pořádku
Chci přidat pozitivní post, já dostal kompletně nepoškozenou hru. Insert, postavičky, karty a další, vše v naprostém pořádku. .-)

17.2.2019 19:48:22

Insert
Za mě cela hra v poho insert v celku postavičky nepoškozené grafiky na kartach jsem si jeste nevsiml takze za me velka spokojenost

Díky Rexíci
A těším se na další hry

19.2.2019 07:22:51

insert

Kupoval jsem dvě krabice v Tlama games, posláno zásilkovnou do Českých Budějovic a u obou her insert v pořádku, karty vypadají také.
Jen u některých postaviček jsou ohnuté meče a ten zelený hrdina vypadá jako by dostal přes držku. :) Má v obličeji takové drobné červené kapky.
Každopádně nic zásadního. A i přesto, že jsem majitelem předchozí verze, musel jsem toto pořídit. Děkuji Rexíkům, že se do toho pustili.

22.2.2019 13:06:03

Insert a karty...
Moje kopie MK UE byla také naprosto v pořádku - jak insert, tak i karty. Doručováno Českou poštou z Planety her.

Jenom takový zajímavý paradox na okraj: Doma mi stojí na zemi vedle sebe krabice od Gloomhavenu a od MK UE. rozměrově skoro stejné, ale hmotnostně někde naprosto jinde - kilo vs. 10 kilo:-).

Škoda jen, že nejde v rámci reklamace vyměnit velká krabice MK UE za mnohem menší kompaktnější krabici od základní edice MK (pochopitelně bez použití insertu).


22.2.2019 17:23:06

re
Z Číny nám dnes dorazily náhradní inzerty a během pár dní je odešleme všem, kteří si o ně napsali. Samozřejmě pořád platí, že když najdete v krabici nějakou chybu nebo poškození, napište nám prosím na obchod@rexhry.cz


Dungeon Master v REXhry a Planetaher.cz

25.2.2019 17:21:36

Insert

Veliká pochvala pro REXhry a Planetu her za bleskové vyřízení problému s insertem. Davám jim jedenáct Trollích palců z deseti. :-)

6.3.2019 15:30:15

Insert

Chci pochválit REXHRY za opravdu příkladný postoj k problémům z insertem. Opravdu velký dík za rychlé řešení.

12.3.2019 11:57:05

dík
Za mě taky díky za vstřícný krok.

12.3.2019 13:42:29

Insert a karty
Z mé strany rovněž veliké díky a obdiv za ochotu a neskutečnou rychlost při řešení problémů s kvalitou komponent.

4.4.2019 10:19:59

Poškozeny Insert
Pochvala pro REXHRY za rychle a příkladné řešení problémů s insertem.

10.6.2019 20:19:37

poškozený insert
Ahoj, u mě poškozený insert, ale je dost nepraktický, tak šel do tříděného odpadu a jako u všech mých deskovek tvořím svůj na míru.

3.7.2019 08:28:57

Vybíráme z Bazaru

Papa Paolo EN
Papa Paolo EN
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas