Mage Knight: Ultimátní edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 147x (Seznam vlastníků)

Mage Knight: Ultimátní edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Lavka Games
NECA
Pegasus Spiele
SD Games
WizKids
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

poškození


Ahoj,
dnes došla krabice, nicméně mám dosti poškozený insert (na dvou místech prasklý, cca 10cm) a k tomu je zlomený bílý hrad (oddělený od podstavce)).

Má někdo podobnou zkušenost?

Dá se to všechno podlepit / slepit, takže to zřejmě reklamovat nebudu. Jen je to škoda, kazí mi to ten báječný pocit megalomanské hry.
4.2.2019 17:35:34

vadný insert
Tak bohužel mám také poškozen insert jak víko tak prostor u karet je totálně zdemolovaný. Zdáse že při balení na to soudruzi v Číně sr...

5.2.2019 15:35:53

kren
No po pravdě ti na to odpovědět neumím, jelikož celá produkce je na Wizkids. My dodáváme jen grafiku komponent a pak dostanem hotové hry...

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

5.2.2019 15:41:30

Peet
Fotni to prosím a pošli na obchod@rexhry.cz. Figurky jako "spare parts" bohužel nemáme, ale Eyron snad něco vymyslí...


CEO REXhry a PlanetaHer.cz

5.2.2019 15:43:56

Peet
Já mám figurku za starého (nikdy nehraného) MK a klidně je vyměním, protože to na stůl stejně nedostanu... zvlášť v době MKUE.
________________________________
BLACK LIGHT STUDIO | Graphic Design

5.2.2019 16:07:37

Příspěvek odporoval pravidlům diskuse a byl proto smazán.

5.2.2019 16:15:45

Příspěvek odporoval pravidlům diskuse a byl proto smazán.

5.2.2019 16:29:02

Cimm
Skoč do zdi. :D
_________
Nechť Pán zatlačí a Paní zatáhne.

5.2.2019 16:58:51

insert
tak jsem právě rozdělal svůj box a bohužel mám taky rozbitý insert.

Úplně mi to zkazilo první dojmy při rozbalování, protože když za něco zaplatíte takovou částku, tak abych z toho měl radost, potřebuju to mít v pořádku. V tuhle chvíli jsem hodně smutný. Ani se mi nechce rozdělávat kartičky a vylupovat žetony...

Napíšu Rexům a uvidím


dodávám, že jsem objednával přes fantasyobchod a přišlo to přes zásilkovnu

5.2.2019 17:04:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Insert
Objednáno na planetě přes zasilkovnu a vše ok.

5.2.2019 17:37:58

Výměna insertů
Půlka lidí chce inserty vyházet a udělat si lepší, tak je nevyhazujte a pošlete je těm, kdo ho mají rozbitý. Ale musely by se dobře zabalit, aby nedošlo k jejich poškození. Já si tenhle tenký insert pamatuju už u prvního vydání Mageknighta a taky byl poškozený. Tady je jasně vina na straně výrobce a pak samozřejmě záleží, co se stane s jednotlivými krabicemi po zabalení, je toho obsahu uvnitř mnoho.

Nejvíc mě dokáže naštvat kvalitní a pevný insert od jednoho zahraničního vydavatele, použiju jejich originální obaly na karty a ty se poté do toho insertu nevejdou. Fakt debilové, sice nemám prasklý insert, ale je mi úplně k hovnu ;)

5.2.2019 18:16:17 | Upraveno autorem (porovnej)

insert ok
Já mám insert v pořádku.
Mám trochu odřená pravidla, ale nic hrozného. Těžko se to popisuje. Prostě kus textu je vybledlý a ten text je jakoby částečně sedřený. Ale týká se to naštěstí jen fluff textu v úvodu. I tak se to číst dá.

5.2.2019 19:20:30

dmg
Insert v poradku. Objednano na Planete, dodano Zasilkovnou. Na rozich vylisku je videt, jak ten plast fakt tenky. Snad to snese bezny transport.
Nicmene pri prosekavani tokenu raznici u jednoho zetonu frakce (ruzovy 12) byl servan kus potisku na rubu. Tak nevim, jestli to nebude mit vliv pri hrani: kdy si druha frakce muze zapamatovat co ten token znamena a vyuzit toho (neposoudim - necetl jsem jeste pravidla).

Taky me trosku zarazil seznam komponent na zadni strane krabice. Zetony frakci tam nejsou vubec uvedeny (24), naopak zetony priser maji uvedeny spatny pocet (145 misto skutecnych 130)? Usuzuju z mista v insertu, kam by se ten vetsi pocet fakt nevesel. Vyloupal jsem vsech 8 plat.

5.2.2019 20:12:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Insert OK
Já měl taky štěstí a mám insert OK.

6.2.2019 07:30:55

Insert OK

Za mne vše OK, bez komplikací. Ale i tak asi časem insert nahradím něčím pevnějším, přece jen při častějším úžívaní asi moc nevydrží. Někde se holt ušetřit muselo, aby se zvládla tak senzační cena....

Jinak komponenty a vše ostatní vypadá nádherně a už se moc těším na hru.

Díky moc Rexíci.. :-D

6.2.2019 07:56:47

Re
Achjo, Mage Knight je naše prokletí. Jde o chybu z výroby, některé výlisky jsou na některých místech příliš tenké a proto praskají. Vzali jsem jednu krabici s pořádným insertem a dělali s ní všechno možné, ale inzert vydržel bez prasklinky. Každopádně už to řešíme s WizKids a budeme chtít, aby nám inserty doposlali a my je jako náhradu rozpošleme všem dotyčným. Každopádně pokud máte poškozený insert, pošlete nám prosím fotku na obchod@rexhry.cz ať zjistíme, kolik toho celkem je. Díky všem za pochopení a trpělivost. A extra poděkování Cimmovi, jao vždy rozzářil můj den :-*

Dungeon Master v REXhry a Planetaher.cz

6.2.2019 13:32:02

minor damage

Ahojte,
insert mám tiež poškodený, ale nič hrozného, dá sa použiť. Súhlasím, že insert a rozloženie v krabici je odfláknuté. Obalené karty sa nezmestia a keďže je v krabici veľa vzduch, pri uložení na stojáka žetóny pravdepodobne povypadávajú. Ale nesťažujem sa, tak to už s insertami chodí, napr. pri TI4 som mal insert poškodený podstatne viac. Časom vymením za home-made z penových dosiek.

A Rexíkom ďakujem, robíte nám radosť :)

6.2.2019 13:45:13

Eyron
Jestli to má smysl, tak nafotím i ten svůj, ale výměnu nežádám. Není to křivej dílek mapy, aby mě to sštvalo na stole a díky blbému designu, kdy ani nelze roztřídit všechny karty podle typu, výbavu postavy a pod. tak stejně půjde do sběrnýho dvora :)
Jako potěšilo by mě, kdybys měl zbytnou krabici od prvního vydání, to bych bral a udělal si organizér do ní. Protože přenášet pod paží tu velkou krávu moc nejde. :)
ps: tady fotky z pokusu o uložení všech komponent https://photos.app.goo.gl/Zu3GZZ23BiWw6qk58
(přišlo mi tam nějak málo karet schopností, kouzel a tak, ještě to radši přepočítám)

6.2.2019 13:59:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Rexhry Ďakujem
V prvom rade ďakujem rexíkum, že si môžem zahrať túto legendárnu hru v češtine, veľmi vám fandím. A pokiaľ ide o insert, ten môj je tiež úplne na sra*ky :D :D, ale nejako ma to nesere pravdupovediac. Zvyšok boxu úplne OK. Objednané Fantasyobchod - Zásielkovňa - Slovensko.

6.2.2019 19:30:49

to Rexhry
tak jsem po dalším dnu vychladnul od prvotního zhrození a přečetl si příspěvek DeskoFanatika a chci říct:

Taktéž děkuji Rexhrám za vydání této skvělé a dlouho nesehnatelné hry.
Mrzí mě ty těžkosti kolem toho insertu a jsem si vědom, že to není jejich chyba. Taky bych chtěl poděkovat za to, jak se k tomu postavili. ( včera kontaktovali Wizkids a dostali příslib nových insertů).

Jinak ta hra je napráskaná komponenty.

Už se těším, jak ji začnu objevovat.


7.2.2019 09:37:34

Cimm
Pořád doufám, že si založíš vydavatelství nebo alespoň e-shop. To budeme opečovávaní jako dětská prdýlka a mít se budeme jako v bavlnce. Rád ti za to zaplatím, ale za současného stavu mi nemáš co nabídnout a tak musím dávat své peníze Rexhrám. A Eyron s Anekenem si za to beztak kupují pivo a za zbytek levné inserty.

7.2.2019 10:06:34

Vývoj
Ahoj všem, Wizkids se ozvali zpět s tím, že to budou zkoušet řešit, ale požádali o trochu času. V Číně je teď totiž Čínský nový rok, nejpekelnější migrace lidstva, kdy se vše zavře, lidi jezdí přes celou Čínu za rodinou, vše se vypne a nefunguje nic. Jako že fakt nic. Někdy můžem natočit video, jak se deskoherní byznys okolo čínskýho novýho roku točí:). No a Zev se musí nějak spojit s továrnou a zjistit, co a hlavně jak rychle se s tím dá dělat. Ozveme se hned, jakmile nám dají vědět, dobré je, že to nesmetli ze stolu a že mají vůli to řešit.
Díky všem za trpělivost, nás dost mrzí, že je s tím tolik problémů - kromě insertů jsou ve spoustě her různě domotaná pravidla a tak, náš mail byste asi v současné době vidět nechtěli, řešíme teď převážně právě Mage Knighta...

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

7.2.2019 10:08:46

IN

Re
O tom, že by hra měla dorazit v pořádku, o tom žádná. Ale upřímně, vlastně si nepamatuju, kdy by se insert nějaké hry ukázal jako promyšlený a funkční. Nedej bože, když si chcete obalit karty, skladovat hru třeba nastojato a nebo si později do krabice přidat rozšíření (ok, to není případ MK:UE). MK u mě dopadl tak, že komponenty ke každému hrdinovi šly do jednoho sáčku (jednodušší na přípravu pro každého hráče) a žetony a mana do krabičky na šroubky. Figurky pak do nějaké optimální krabičky (poslouží i plastová třeba od tyček na čištění uší..:)).
Navíc rozsekaný insert není jen doména MKUE. Nedávno mi dorazil Spirit Island s insertem na cimmprcamprd ;-)
----------------------
Majitel liščí krabice

7.2.2019 10:15:29

Aneken
Ahoj, je jasné, že si moc vážím Vaší práce, hra vypadá fantasticky a po pročtení mechanizmů - je geniální. K tomu česky a všechno v jedné megakrabici. Insert je kosmetika, je to jen chlup na jinak krásném a vystajlovaném obličeji modelky :)
Díky

7.2.2019 11:08:42

insert
S insertem bude obecně docela problém. Můj byl taky poškozený v jednom rohu. Naštěstí jenom popraskaný a ne nijak zmačkaný. Podlepil jsem to gafou a už to vypadá dobře.

Co mě docela zaujalo bylo, že když jsem insert vyndal a lepil, tak jsem zjistil, že když se podívám proti světlu, tak je na mnoha místech tak tenký, že je vidět skrz. Dá se počítat s tím, že i při normálním používání se mi to brzo rozpadne.

Pořád si myslím, že za tu cenu je to docela dost muziky, ale tohle opravdu podcenili. Hru za 2500 by si neměl každý druhý opravovat hned, jak ji rozbalí.

7.2.2019 14:21:20

Insert + obsah
Tak insert mám také polámaný. I když to mě zas až tak netrápí. Ale jedna z figurek není kompletní.. nemá masku na hlavě, takže vypadá dost divně. Myslel jsem, že se bude chybějící kousek válet někde v krabici, ale není tam...

7.2.2019 14:40:34

Vybíráme z Bazaru

Warfighter: The tactical special forces 4.edice
Warfighter: The tactical special forces 4.edice
Akt. cena: 1100 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas