Mage Knight: Ultimátní edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 143x (Seznam vlastníků)

Mage Knight: Ultimátní edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Lavka Games
NECA
Pegasus Spiele
SD Games
WizKids
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Otázky ke hře

můžu se vylevelit?


ahoj,
předně říkám, že mám nahráno málo a nemám pravidla úplně v krvi. Ale dá se vůbec v této hře vylevelit někam výše? hrál jsem solo a za čas, který je určen ve scénáři, např. 2x den, 2x noc mi přijde, že se nestihnu v žádném případě vylevelit výš než o 2-3 úrovně. nebo někde nechápu pravidla?
28.2.2019 06:52:54

luudva
Nehrál jsem MK asi 2 roky, ale podle mých zápisků z hraní jsem při hře na 4 kola dosahoval slávy v rozmezí 25-50 bodů.
Při hře na 6 kol to bylo 85-130 slávy, ale mám tam i 2 hry za 156 a 170 bodů. Nevím, kolik to je na úrovně, nemám u sebe hru.
Je rozdíl, zda hraješ sólo nebo ve dvou (ve více jsem nehrál) - ta čísla na 6 kol jsou prakticky jen sólo hry. Ve dvou se rychleji prozkoumá mapa a dřív nastane konec hry, takže se nedostaneš na takovou úroveň.
Jo, většinou hraju úpravu pravidel "draft - dlouhodobé plánování" - byla v původní verzi, snad je popsaná i v ultimátní. To taky trochu pomůže.
A ano, ta hra chce trochu praxe :)

28.2.2019 09:03:42

určitě
hráli jsem 6 kol a během pátého jsme se dostali někam na 100 bodů +-, takže vylevelit výše se dá, chce to pak akorát dobývat věci co dávají více expů než např orkové. Nakonec jsme byli nuceni skončit o kolo dříve (museli jsme už jít :( ) ale myslím že se dá dostat i o dost výše ;)

28.2.2019 09:18:58

Vybíráme z Bazaru

Last light Deluxe
Last light Deluxe
Akt. cena: 4000 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas