Mage Knight: Ultimátní edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 143x (Seznam vlastníků)

Mage Knight: Ultimátní edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Lavka Games
NECA
Pegasus Spiele
SD Games
WizKids
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Krabice

Uz jsem se na tu obludnou krabici nemohl divat. Insert jsem vyhodil, ponechal jsem si jenom ten na figurky a vse ostatni zapytlickoval. Zmeril jsem si vysku 7,5cm a proste tu krabici odrezal ulamovacim nozem. Zbyva jenom prelepit ty odrezane okraje nejakou samolepkou a je to krasa. Najednou jsem ziskal takoveho mista v polici. Kdybych vyhodil i ten insert na figurky, sla by snizit jeste alespon o 1cm.
7.8.2020 13:09:27

Junik
Ukaž foto, ať vidíme, jak to vypadá. Také o tom uvažuji.

7.8.2020 14:04:03

Uprava krabice

O tom, ze je krabice zbytecna velka, asi zadna. Ale asi bych mel osobne problem s podobnou "upravou". I proto, ze kdybych tu hru chtel nekdy prodat, tak podobna uprava asi nemalo snizi cenu... Ale je to tva hra, se kterou si muzes delat (temer) co chces :)

7.8.2020 15:18:52

uprava
Dovolim si tvrdit, ze takova uprava by naopak mohla tu hru ucinit pritazlivejsi :) Kdo by nechtel usetrit znacne mnozstvi mista v polici. Je to jenom krabice, hra zustava neposkozena. Insertu se ostatne taky vsichni zbavuji.

Foto jsem dal ke schvaleni. Uvidime, jestli to bude mistni slechta povazovat za prinosne.

7.8.2020 15:35:06

Junik

Tisic lidi tisic chuti :). Jak rikam - ja bych do toho nesel, ale proti gustu... (a btw jsem se nezbavil ani puvodniho insertu...).

7.8.2020 15:39:03

Hawkie
Rozumim. Vim, ze jsou lidi, co nestrpi pomalu ani otisk na sve sbirce; napr. obaluji kazdou nepodstatnou karticku. Tim nechci rict, ze jsi jednim z nich, spis ti davam za pravdu - tisic lidi, tisic chuti.
Ja se snazim optimalizovat misto na policich. Komponenty z rozsireni jdou do krabic zakladnich her a nasledne se nepouzivanych krabic zbavuji.

7.8.2020 16:13:31

Junik
To dobře děláš, krabice od rozšíření jsou fakt zbytečnost to taky vyhazuju.

7.8.2020 16:26:51

Vybíráme z Bazaru

Fuji (EN)
Fuji (EN)
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas