Mage Knight: Ultimátní edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 148x (Seznam vlastníků)

Mage Knight: Ultimátní edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Lavka Games
NECA
Pegasus Spiele
SD Games
WizKids
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kompetetivni mód

Hru jsem nikdy nehrál, česká videa jsem sjel snad všechny ale v žádném jsem neviděl ukázku hry třeba ve 2 hráčích proti sobě.. chci se tedy zeptat jestli je vítěz ten, kdo porazí v bitvě soupeře nebo jde “pouze” o předhánějí v levelech apod.? Díky
17.2.2019 22:31:22

???
Borci ví někdo odpověď prosím? Dá se kompetetiv hrát do úplného zničení (jakoze proběhne souboj mezi postavami)? Díky

19.2.2019 13:30:29

kompetetivní mód

Záleží na konkrétním scénáři. Po dosažení konce hry (např. dobytí všech měst) vítězí ten hráč, který má více vítězných bodů. Pokud si chceš Mage knighta koupit vysloveně kvůli kompetetivnímu hraní, tak ti jej spíš nedoporučím, protože kompetetivní pravidla přidávají další stránku pravidel navíc, souboje mezi hráči jsou vyčerpávající pro hráčovu postavu a nic moc pozitivního hrdinovi nepřináší.
Pokud bys chtěl hrát semi-kompetetivně -- že by mezi sebou hráči jednou za hru bojovali ale jinak šli hlavně po cílech scénáře, tak pak je to Ok.
Každopádně mrkni na pravidla základní verze, která je tu na z-h ke stažení.

19.2.2019 13:43:31

Kompetitivní mód
V základu určitě nebylo nic o souboji "na život a na smrt", ale bojovalo se jen dokud jeden z hráčů neustoupil nebo prostě oba hráči přestali útočit (boj spočíval ve střídání rolí útočícího a blokujícího hráče). Vítěz pak mohl získat nějaké body slávy.
Pravidla k rozšíření jsem nečetl, ale pochybuju, že by bylo možné jiného hráče vyřadit. Dost možná ale takový fanouškovský scénář může existovat. Dovedu si představit, že by si to dva hráči např. po dobytí jednoho či více měst rozdali na férovku v závěrečném ultimátním souboji o vítězství:-).

19.2.2019 14:40:23

Vybíráme z Bazaru

The Court of Miracles
The Court of Miracles
Akt. cena: 520 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas