Mage Knight: Ultimátní edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 148x (Seznam vlastníků)

Mage Knight: Ultimátní edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Lavka Games
NECA
Pegasus Spiele
SD Games
WizKids
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hodnocení BGG

Ahoj, nevíte z jakého důvodu je o mnoho nižší hodnocení (Geek Rating) ultimátní edice (6,564) od základu (7,894) na BGG?
6.4.2019 15:59:07

Hodnotenie
To o čom ty hovoríš, to nie je priemerné hodnotenie hráčov, ale to je geek rating a je závislý od počtu celkových hlasov, pretože pridáva na základe nejakého logaritmu nejaké priemerné hlasy. Bráni tomu, aby boli hry len s pár hodnoteniami veľmi vysoko v rebríčku, alebo naopak veľmi nízko v rebríčku.

Neviem ale úplne presne ako funguje, možno to vysvetlí niekto iný podrobnejšie, alebo si to vygoogliš... samotné priemerné hodnotenie je nasledujúce: pôvodný MK má 8,1 a nový 9,19.

6.4.2019 16:30:54

MK
Přesně jak píše ludomyl. Ultimátní edice má průměrnou známku od 616 hlasujících 9,19.
Tady více :
https://boardgamegeek.com/thread/1702432/what-geek-rating

6.4.2019 16:36:38

...

Děkuji, rozhoduji se právě mezi GH a MK. Proto jsem se lekl, když jsem viděl to hodnocení. Pokud to chapu správně tak je tedy rozhodující ta hodnota průměrného hodnocení.

6.4.2019 16:44:25

Janek
Hlavně se nerozhoduj podle hodnocení, spíš co ti je bližší tématem stylem hraní atd.

6.4.2019 17:07:16

Jarek
Přesně jak píše Frogery. Jsou to dost odlišné hry. Mám MK, ale pořád nevím co čekat od GH. Koupím si ho na Albi Game Day - bude tam za hodně pěkný peníz. Čekám něco jiného od každé hry. Tak uvidím. Od MK jsem původně také čekal nebo jiného, ale jsem s ním velmi spokojený.

6.4.2019 17:18:30

Peca

A když od něj čekám HoMaM v podobě deskové hry? :D

6.4.2019 18:21:13

Jarek
Nějaké prvky HoMaM tam najdeš a Vláďa se ani netajil inspirací. ale pořád je to docela dost euro. Hodně pěkné, ale co se týče atmosféry, tak tu má lepší GH. Jde tedy fakt dost o to, co od toho čekáš...;)

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

6.4.2019 19:11:19

Jarek
Tak sháněj Titana. :o)
Jinak Gloom je blíž .... podle mne.

6.4.2019 20:45:49

Jarek
Nebo HoMaM board game (snad se to tak taky jmenovalo). Jsem to hrál a nebylo to špatný. Měl jsem cukání, ale ale úplně běžně se to neprodávalo a časem mě to přešlo :) Nebyla to úplně pecka, ale jinak hra dobrá a hodně podobná HoMaM z PC. Myslím, že tam byl stejný problém - hráč začínající blbě v rohu měl málo zdrojů na rozjezd a nemohl se dlouho dostat teleportem přes neprůchodnou "ohradu" z hor...

6.4.2019 22:05:50

Vybíráme z Bazaru

Parky: Na cestách
Parky: Na cestách
Akt. cena: 166 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas