Mage Knight: Ultimátní edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 148x (Seznam vlastníků)

Mage Knight: Ultimátní edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Lavka Games
NECA
Pegasus Spiele
SD Games
WizKids
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Chybějící Pravidla

Zdravím,

objednal jsem si Mage Knight ultimátní edici na dobre-knihy.cz a přišlo mi to s 2 příručkama a 1 pravidlama. Bohužel asi zaměnili 1 příručku na rozšíření se základní příručkou, kterou mám 2x.

Obchod jsem kontaktoval, prozatím bez odezvy, jen mě zajímalo, zda zde bude v souborech onen návod na rozšíření, pokud mi odpoví, že mám smůlu a nic mi nepošlou. Čehož se reálně bojím.
19.2.2019 00:56:45

SonGokussj4

Reklamace je lepší řešit přímo s Rexhry. Napiš na obchod@rexhry.cz a budou ti zaslána chybějící pravidla. Jejich online podoba se tady brzy objeví také.

19.2.2019 01:45:55

pravidla
Měl jsem stejný problém a napsal jsem rexíkům a zanedlouho byla pravidla u mě doma :)

19.2.2019 06:56:55

Pravidla
Na REX stranke sa daju stiahnut vsetky

19.2.2019 09:37:49

Pravidla

Wow, super za rychlou odpověď. A ty rexhry je stejné, jako dobre-knihy, kde jsem si to objednal?

@Silas: Dobré slyšet! Oddychl jsem si :-) Moc se na hru těším. Prý jedna z nejkomplikovanějších. To mě na tom vábí nejvíc :-)

19.2.2019 09:58:15

Pravidla

Tak pro jiné "postižené" - volal jsem na rexhry a je jim jedno, u koho jste to kupovali. Stačí napsat e-mail vysvětlující, že chybí pravidla a rovnou i zásilkovnu, kam to mají odeslat. Jednalo se už o 15. reklamaci, takže rozesílají bez problému :-) Prima.

19.2.2019 10:24:37

Vybíráme z Bazaru

Mr. Jack
Mr. Jack
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas