Mage Knight: Desková hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 312x (Seznam vlastníků)

Mage Knight: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Lacerta
Pegasus Spiele
REXhry
WizKids
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Váš nej. a nej. hrdina.

Čaute všichni hráči Mage Knightu.Tuhle hru už vlastním nějakou dobu a zajímá mě,jaký je váš nejoblíbenější hrdina a za kterého hrát moc nemusíte?Za kterého se vám hraje nejlépe a nejhůře a proč?

Např.já hraji nejraději za Goldyxe.Hraje se mi s ním dobře kvůli toho,že během hry se zatím nestalo,že bych měl nouzi o krystaly.Má mnoho dovedností,které dovolují přidat krystal a manu.A navíc díky jeho speciální kartě,která dovoluje zahrát silnější efekt karty a navíc +3.

Zatím nejhůře se mi hrálo za Tovaka,jsem během hry měl nouzi o krystaly.Je fakt,že má asi nejlepší dovednosti(pro mě osobně),ale během hry jsou krystaly many klíčové.
Je jasné,že každý má jiný styl hry někdo např leze do magických věží a kupuje kouzla a druhý naopak leze do pevností aby měl dostatek karet.A proto se my Mage Knight líbí...mnoho cest jak vyhrát.Tak se podělte o své postřehy.
18.8.2013 22:02:33

Rozdiel medzi hrdinami
Hral som Mage Knight len asi 3krát, ale pokiaľ viem, tak rozdiel medzi hrdinami je len v jednej karte v základnom balíčku. Neskúmal som aký je presne rozdiel medzi týmito kartami, ale pochybujem, že to urobí taký rozdiel, aby jeden hrdina mal dosť kryštálov a druhý málo. U mňa to bolo vždy závislé na rozložení mapy a aktuálnych úlohách a o tom, ako sa mi nalosovali karty do ruky, či som mal dosť kryštálov alebo málo. Píšem to sem preto, aby som sa uistil, či som teda niečo nepokazil.

18.8.2013 22:40:29 | Upraveno autorem (porovnej)

rozdil
Hlavni rozdil je v tech zetonech schopnosti, a to pomerne zasadni...

Ja zatim nejradsi hraju za toho elfa, pac proste rad verbuju jednotky :) jinak mi nejsnazsi na hrani prinde ta holcina, ktera ma uzitek z vlastnich karet zraneni... ta se da hrat i jen tak intuitivne.

18.8.2013 22:46:34

Polylux 1
Tak ja som hral stále len za jednu postavu a preto som si toho nevšimol, som myslel, že vlastnosti môžu mať všetci rovnaké... že tých 10 je základ pre všetkých rovnaký.
Tak som sa zase niečo naučil... :)

18.8.2013 23:56:45

rozdil
No elfa jsem mel celkem rad (v rozsireni dostane super kartu univerzalniho leceni).. pak jsem presel na tu rudou zenskou (davani krve jinym hracum je ma oblibena cinost a moznost vymenovat many za jine je silna) a ted jedu toho ledovyho rytire (ma super utocne veci ) a amazonku (z rozsireni .. imho neni tak silna ale obcas prekvapi)

19.8.2013 12:27:11

Nej hrdina
Já osobně nejraději hraji buď za Goldyxe nebo Norowase. Arytheu nechci hrát, protože mi přijde trochu snadnější na hraní než ti dva, a Tovak příliš nesedí mému hernímu stylu.

19.8.2013 17:07:19

nerozhodně
Za mě musím říct, že nedokážu určit jedinou postavu jako nejsilnější. Hrdiny střídám a každý přináší něco jiného. Goldyx je super, když potřebuju krystaly, protože s ním nouzi rozhodně nemám. Ve scénáři vládci podzemí jsem využíval Tovaka, protože jsem musel bojovat jen hrdinou a Tovak má super dovednosti pro boj, Norowase mám taky rád, protože skvěle pracuje s jednotkami, Arythea má super dovednosti, kdy využívá vlastní karty zranění. Takže já osobně hraju se všemi na střídačku, nejvíc bych tipl asi s Norowasem, teď se těším na Wolfhawk, mám nově koupené rozšíření Lost Legion a chystám se koupit i minirozšíření s Krangem, tak uvidím, jak budou silní tihle dva :-)

2.11.2013 12:02:53

Vybíráme z Bazaru

Odhodlaní: Normandie
Odhodlaní: Normandie
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 10 dnů

Offcanvas